Fenerbahçe'ye yeni Sebastian Szymański geliyor... 20 milyon euro bonservis değeri var... Sol ayak ve 22 yaşında

Süper Lig'de efsane bir kadro kurmak isteyen Fenerbahçe transfer çalışmalarına hız verdi. Sarı lacivertlilerin bu kapsamda "Yeni Sebastian Szymański" olarak adlandırılan 22 yaşındaki oyuncuyu transfer edeceği iddia edildi.

Fenerbahçe'ye yeni Sebastian Szymański geliyor... 20 milyon euro bonservis değeri var... Sol ayak ve 22 yaşında

Fenerbahçe'de artık tek hedef şampiyonluk... Başkan Ali Koç bu hedef kapsamında dünyaca ünlü teknik adam Jose Mourinho'yu Kadıköy'e getirmeyi başardı. 

Hoca işlemininin tamamlanmasının ardından artık tek eksik yeni transferler kaldı. Sarı lacivertli yönetim de bu kapsamda transfer çalışmalarına hız verdi. 

Fenerbahçe'nin transfer gündemine son olarak bomba bir isim düştü.  Ali Koç'un "Yeni Sebastian Szymański" olarak adlandırılan 22 yaşındaki oyuncuyu transfer edeceği iddia edildi. 

İTALYA'DA FORMA GİYİYOR

Sarı lacivertlilerin transfer listesinde olduğu öne sürülen Lazar Samardzic, İtalyan ekiplerinden Udinese forması giyiyor. 

Fenerbahçe'ye yeni Sebastian Szymański geliyor... 20 milyon euro bonservis değeri var... Sol ayak ve 22 yaşında - Resim : 1

22 yaşındaki Sırp oyuncunun 20 milyon euroya yakın biçilen bir bonservis değeri var. Kulübünün bu rakamın biraz altına da oyuncuyu bırakabileceği değerlendiriliyor. 

109 MAÇTA 13 GOL ATTI

Samardzic geçtiğimiz sezon Seria A'da çıktığı 109 maçta 13 gol 10 asistlik bir performans göstermeyi başardı. 

Genç futbolcu hem fiziksel özellikleri hem orta sahada oynaması hem de sol ayaklı olması nedeniyle Fenerbahçe'nin gözbebeği Szymański'ye benzetiliyor.