Yayını terk etti! Fenomen gelin Solmaz Çiros Armağan Çağlayan'a ateş püskürdü!

Adını katıldığı evlilik programlarıyla duyuran fenomen gelin adayı Solmaz Çiros, Armağan Çağlayan'ın programını terk ettiğini duyurdu. Çiros Çağlayan'a ateş püskürdü. İşte zehir zemberek açıklamalar...

Google Haberlere Abone ol

Ünlü televizyoncu Armağan Çağlayan, YouTube'da yayınlanan 'Gör Beni' programında ünlü ve renkli isimleri ağırlamaya devam ediyor. 

Programın yeni bölümleri için çekimlere devam eden Çağlayan, katıldığı evlilik programlarının ardından televizyon yüzü olmaya devam eden Solmaz Çiros'u davet etti. Ancak her şey planlandığı gibi gitmedi. Solmaz Çiroz, Instagram hesabının hikayeler bölümünden Armağan Çağlayan'ın programını terk ettiğini duyurdu.

"Selam bile vermedi, ben şoka girdim"

Solmaz, "Biliyorsunuz ki Armağan Çağlayan beni programına davet etti. Ben de kabul ettim. Tam girdik içeriye, Armağan Bey içeride oturuyordu. Kendisine ‘merhaba’ demek istedim. Kafasını bile kaldırmaya tenezzül etmedi. Selam bile vermedi. Kusura bakmasın ama o da etten kemikten… Ben şoka girdim. Televizyon programlarına çıktığımda beni dört dörtlük ağırlıyorlar. Ben oraya sorgu masasına gelmedim. Kendine öyle bir strateji yaratmaya çalıştı. Beni beğenmedi ya da bilmiyorum. Beni beğenmediysen programına neden çağırıyorsun. Çok kırıldım" diyerek tepkisini gösterdi.