Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu Biricik'in tüm gerçekleri ortaya çıktı! Bakın aslında kim?

Feyyaz Şerifoğlu ile başrollerini paylaştığı Camdaki Kız dizisinde Nalan karakterine hayat veren Burcu Biricik'in tüm gerçekleri ortaya çıktı. Peki Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu Biricik aslında kim? İşte ayrıntılar...

Camdaki Kız'ın Nalanı aslında kim?

Kırmızı Oda dizisindeki Boncuk rolüyle çok konuşulan Burcu Biricik, Camdaki Kız dizisi ile yeniden sevenlerinin karşısına çıktı. 

Daha önce Kuzgun, Beni Böyle Sev gibi birçok yapımda rol alan güzel oyuncu şimdilerde Camdaki Kız dizisinde Nalan karakteriyle adından söz ettiriyor.

 

Ünlü oyuncu Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu ile aynı projede buluştuğu Camdaki Kız dizisiyle sosyal medyanın gündemine oturdu. Etkileyici sahneleriyle reyting rekorları kıran dizide Nalan karakterini canlandıran Burcu Biricik ile ilgili ortaya çıkna gerçekler herkesi şaşırttı.

 

Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu Biricik aslında kim?

Oyunculuğu kadar güzelliğiyle de nefes kesen ünlü oyuncu Burcu Birik 17 yaşında Akdeniz Güzellik Kraliçesi seçildi.

Biricik'in ayrıca, Müjde Ar'ın jüri koltuğunda oturduğu Artiz Mektebi adlı yarışmaya katıldığı ortaya çıktı.

Kanal D' de 2011 yılında yayınlanan Artiz Mektebi adlı oyunculuk yarışmasına katılan ünlü oyuncu  burada birinciliği Alican Aytekin ile paylaştı.

 

Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu Biricik kimdir?

4 Mayıs 1989 tarihinde Antalya’da doğdu. 2006 yılında Antalya ’da düzenlenen Miss Mediterranean güzellik yarışmasında Akdeniz Kraliçesi seçildi. Lise yıllarında katıldığı Tiyatro festivalinde ödül aldıktan sonra profesyonel anlamda oyuncu olmaya karar veren Biricik, Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümünde lisans eğitimini tamamlarken, aynı zamanda da Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi aldı.

Biricik, oyunculuk kariyerine Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda stajyer kadroda yer alarak başladı. Burada İkinin Biri, Yaşlı Hanımın Ziyareti, Gözlerimi Kaparım, Vazifemi Yaparım ve Yedi Kocalı Hürmüz gibi çeşitli oyunlarda rol aldı.

2007 yılında Show TV'de yayımlanan Maçolar dizisindeki yan rolüyle televizyonda ilk kez yer aldı. Daha sonra Toprağın Günlüğü kısa filmi. çeken Biricik, Kanal D' de 2011 yılında yayımlanan Artiz Mektebi adlı oyunculuk yarışmasına katıldı ve burada birinciliği Alican Aytekin ile paylaştı.

 


Daha sonra Muhteşem Yüzyıl 2011 ve Ustura Kemal 2012 dizilerinde küçük roller aldı. Show TV 'de yayımlanan Düşman Kardeşler 2012 dizisindeki Derya adlı Trakyalı bir kızı canlandırdı. Oyuncu, TRT 1'de yayımlanan Beni Böyle Sev 2013 dizisinde Seda karakterini canlandırmış ve çeşitli reklâm filmlerinde oynamıştır.

 

Biricik 2014 yılının Kasım ayında Kanal D'de başlayan Şeref Meselesi dizisinde Kübra karakterini canlandırdı. Halen Kanal D dizisi Hayat Şarkısı'nda Hülya karakterini canlandıran oyuncu son olarak Kuzgun dizisinde Dila Bilgin karakterine hayat verdi. Burcu Biricik 2016 Emre Yetkin evlendi.

2019 yılında yayınlanan Çiçero isimli sinema filminde Erdal Beşikçioğlu ile başrolü paylaştı.

Aynı yıl Kuzgun dizisinde rol almaya başladı. 2020 yılında Kırmızı Oda dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldı.