Hadise'nin özel hayatında flaş gelişme...

Geçen haftalarda Hadise’nin adının Ebru Gündeş ile Reza Zarrab’ın boşanma davasında geçmesi magazin dünyasında bomba etkisi yarattı.

Hakkındaki iddiayı sert bir dille yalanlayan ünlü şarkıcı Hadise'nin Kaan Yıldırım’la evliliğe doğru giden ilişkisinin de bu dönemde zarar gördüğü gündeme geldi. Hadise’nin bayramı sevgilisinden ayrı Belçika’daki ailesinin yanında geçirmesi de ayrılık iddiasını güçlendirdi. Kaan Yıldırım ise bayramda 99 yaşındaki dedesini ziyarete gitti.

Doğup büyüdüğü Belçika’da moral toplamaya çalışan Hadise, bir radyo programına da katıldı. 2009 yılında “Düm Tek Tek” şarkısıyla Eurovision Türkiye’yi temsil eden ve 4. olan Hadise’nin gelen bir soru üzerine “Belçika adına Eurovision şarkı yarışması’na neden katılmayayım ki? Belçika için Eurovision’a gitmek istiyorum ama kimse bana teklifte bulunmadı” açıklamasını yaptığı gündeme geldi. Bu durum sosyal medyada tepki çekince hadise yazılı bir açıklama yaptı ve şunları söyledi:

“Geçtiğimiz gün Belçika MNM radyo kanalı'nda katıldığım programla ilgili düzeltme... Geçen diyalog tam olarak şu şekildeydi;

Soru: Belçika’dan Eurovision'a katılman için teklif geldi mi?

Cevap: Hayır, gelmedi.

Soru: Gelseydi katılır mıydın?

Cevap: Neden olmasın... 2009 Eurovision sonucu ile ilgili; kaybettiğime evet, çok üzüldüm ama dördüncü olmak çok gurur vericiydi. Bir yarışmaya herkes birinci olmak için katılır. Bende de o hırs vardı ama olmadı. Yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırmak için paylaşmak gereği duyduğumun bilinmesini rica ederim. Saygılarımla...”

Geçen salı Belçika’dan dönmesi beklenen Hadise’nin yerine kız kardeşi Derya Açıkgöz havalimanında kameralara yansıdı. Derya Açıkgöz, ablasıyla ilgili hiçbir soruya yanıt vermedi.

Öte yandan Hadise’nin bir dönem menajerliğini yapan ablası Hülya Açıkgöz’le arasındaki buzların eridiği iddia edildi. Hadise, insanlarla arasını bozduğu ve kendisinin üzerinden haksız kazanç elde ettiğini öne sürdüğü ablasını hayatından çıkarmıştı. Hadise’nin maddi desteğini çekmesiyle beraber zor durumda kalan Hülya Açıkgöz de geçen yıllarda ünlü şarkıcının hakları kendisinde olan internet sitesini satışa çıkarmıştı. Hadise’nin yıllardır kullanamadığı internet sitesini geri alması iki kardeşin arasında barış rüzgârları estiği yorumuna neden oldu.