Kerem Bürsin ateş püskürdü! "Yazıklar olsun"

Geçtiğimiz gün ödül törenine katılan Sen Çal Kapımı dizisinin yıldızı Kerem Bürsin, Hande Erçel ile haklarında çıkan aşk iddiaları hakkında açıklama yaptı.

Google Haberlere Abone ol

Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerinin oylarıyla belirlenen 19'uncu Altınyıldız Classics Yılın Yıldızları Ödülleri sahiplerini buldu. Kerem Bürsin, Covid-19 salgını nedeniyle seyircisiz gerçekleşen gecede ‘En Beğenilen Erkek Dizi Oyuncusu’ seçildi.

Sen Çal Kapımı dizisindeki rol arkadaşı Hande Erçel ile hakkında çıkan dedikodular kesilmeyen yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin, aşk iddialarına nokta koydu. 'PR aşkı' (reklam aşkı) söylentilerine cevap veren Bürsin, "Ben ona inanmıyorum. Öyle bir dünya yok, benim dünyamda öyle bir şey. PR için aşk yok. Biz de insanız, öyle bir şey söz konusu değil. Yapan var mı bilmiyorum, varsa da yazıklar olsun. Biliyorsunuz yalanın ömrü fazla sürmez zaten” ifadelerini kullandı.

Kerem Bürsin, iyi bir ikili olduklarını söylediği Hande Erçel’le ilgili olarak "Başka bir projede yine birlikte oynamak ister misiniz?" sorusuna, "Dürüst olacağım, evet kesinlikle isterim. Güzel bir sinerji yakaladık. Bence bunu yakalayınca insan farklı karakterlerle de o kişiyle çalışmak ister. Bunun örnekleri burada da, Hollywood’da da var. Nedeni aşk değil. Aşk başka değerli bir şey. Bu sorular artık gelmesin, öyle bir şey olursa emin olun siz de bilirsiniz" şeklinde konuştu.