Gönül Dağı 3. Bölüm neden yayınlanmadı? Gönül Dağı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak ?

TRT 1'in sevilen dizilerinden Gönül Dağı 3.bölüm yayınlanmadı. 31 Ekim tarihinde yayınlanması beklenen dizinin neden yayınlanmadığını merak ediliyor. Peki Gönül Dağı yeni bölüm neden yayınlanmadı? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak ?

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

TRT 1'in sevilen dizilerinden Gönül Dağı 3.bölüm yayınlanmadı. 31 Ekim tarihinde yayınlanması beklenen dizinin neden yayınlanmadığını merak ediliyor. Peki Gönül Dağı yeni bölüm neden yayınlanmadı? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak ?

Gönül Dağı neden yayınlanmadı?

TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Gönül Dağı 31 Ekim Cumartesi günü erkanlara gelecekti. 30 Ekim'de İzmir'de meydana gelen deprem nedeniyle ekranlara Gönül Dağı dizisi ekranlara gelmedi.

Gönül Dağı 3.bölüm ne zaman yayınlanacak ?

Sevilen dizi Gönül Dağı'nın yeni bölümü 7 Kasım Cumartesi günü izleyiciyle buluşacak.

Gönül Dağı 2. bölümde ne olmuştu?

Dilek’in yıllar sonra kasabaya dönüşüyle Taner’in dünyası tamamen değişmiştir. Onun gönlünü kazanabilmek için beş haftası olduğunu bilen Taner, bu sefer onun gidişine izin vermemeye kararlıdır. Ancak Dilek henüz kimsenin bilmediği birtakım sırların ağırlığından dolayı işleri erkenden bitirip kasabadan gitmek istemektedir. Taner için çocukluk aşkına kavuşma umudu gitgide sönerken Gönül Dağı imdadına yetişecektir. Taner, Dilek’le beraber Gönül Dağı’nın esrarengiz tarafına doğru bir yolculuğa çıkacaktır. Bu yolculuğun sonunda her ikisini de büyük bir sürpriz beklemektedir… Öte tarafta Selami’nin düğünü bütün ülkenin konuştuğu bir dalgaya dönüşmüştür. Öyle ki Muammer ve Hüseyin oğullarının birbirleriyle görüştüğünü anlamıştır. İki aile arasındaki tansiyon artınca devreye Ciritçi Abdullah girecektir. Muammer ve Hüseyin sonunda barışabilecek midir? Ramazan aşkından ölüp bittiği Asuman’ın gönlünü kazanmanın yolunu bulmuştur. İnce ince işlediği planı uygulamaya koyduğunda ise hiç beklemediği bir sonuçla karşılaşacaktır.

Gönül Dağı dizisinin konusu nedir?       

Bozkırı ve bu coğrafyada yaşayan insanları samimi bir dille eserlerine yansıtan Mustafa Çiftçi’nin öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırılan Gönül Dağı Bozkırda bir aşk hikayesini konu ediniyor.

 Bozkırda bir Anadolu masalı... Sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların, küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının hikayesini konu alır Gönül Dağı.

Gönül Dağı dizisi bozkırın ortasında yer alan şirin bir kasabada yaşayan sıcakkanlı, sevecen Anadolu insanının öyküsünü anlatıyor. Çocukluk aşkı Dilek’le bir gün buluşma hayali kuran Taner’in  hikayesini anlatan dizi bozkırda hayallerinin peşinden koşan ve tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin hikayesine de yer veriyor.

Nerde bir aşığın, bir yetimin kalbi kırılsa Gönül Dağından bir parça taş kopar derler ama büyük ama küçük... Sevdiklerine kavuşamayan aşıklara, savurduğu taşlarla kol kanat geren Gönül Dağı.. İzlerken yaşayacak, hissedecek, duygulanacak ve gönülden bağlanacaksınız...

Gönül Dağı dizisi oyuncuları kimdir?

  • Taner – Berk Atan
  • Dilek – Gülsim Ali İlhan
  • Ciritçi Abdullah – Yavuz Sepetçi
  • Celal Bey – Ege Aydan
  • Veysel – Semih Ertürk
  • Zahide – Ecem ÖZkaya