Güncel akaryakıt fiyatları! 26 Haziran akaryakıt fiyatları ne kadar oldu? İşte, 26 Haziran güncel akaryakıt fiyatları...

Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Benzine zam mı geldi? Rusya-Ukrayna savaşı brent petrolde dalgalanmalara sebep oldu. 26 Haziran Pazar akaryakıt fiyatları ne kadar oldu? Araç sahipleri güncel tabloyu merak etti. İşte, 26 Haziran güncel akaryakıt fiyatları..

Güncel akaryakıt fiyatları!

Son dönemlerde yaşanan dolar ve brent petroldeki akılalmaz dalgalanmalar vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Araç sahibi vatandaşlar gelen zamların ardından güncel akaryakıt fiyatlarını araştırıyor. Benzine zam mı geldi? Gündemden eksik olmayan indirim ve zam haberleri sürekli değişiklik gösteriyor. 

Araç sahipleri artık sabah uyandıklarında güncel akaryakıt fiyatlarına bakıyor. 26 Haziran Pazar akaryakıt fiyatları ne kadar oldu? Son bir senede yapılan zamlar araç sahiplerini zora soktu. Dolar kurundaki artışa bağlı olarak brent petrol artışları beraberinde motorin ve benzinde yükselişe neden oluyor. 

Son olarak motorine 16 Haziran gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere 80 kuruşluk zam gelmişti. 2022 senesinde yapılan zam araç sahiplerinin korkulu rüyası oldu. Mazot fiyatlarında senelik zam oranı %286 seviyesine çıktı. LPG, mazot, motorin ve benzin fiyatları güncel rakamlar her geçen gün araştırılıyor. 

23 Haziran Perşembe gününden itibaren geçerli olmak üzere benzine 25 kuruş indirim geldi. İndirim pompa satış fiyatlarına yansıdı. Akaryakıt fiyatlarında yaşanan artışla birlikte güncel rakamlar şu şekildedir. İşte, 26 Haziran 2022 güncel akaryakıt fiyatları...

26 HAZİRAN 2022 GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI

İstanbul'da bir litre benzin fiyatı 27,25 TL'ye

Ankara'da bir litre benzin fiyatı 27,35 TL'ye

İzmir’de bir litre benzin fiyatı 27,37 TL'ye geriledi.