Güvercin 15. Bölüm full izle

İlk bölümü 24 Kasım 2019 tarihinde yayınlanan Güvercin dizisinin 15.bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Güvercin dizisi son bölüm internete yüklendi. İşte 21 Ekim 2020 tarihinde yayınlanan Güvercin dizisi 15. bölüm…

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Güvercin dizisinin 15. bölümü ekranlarındaki yerini aldı. 21 Ekim 2020 tarihinde yayınlanan Güvercin dizisinin son bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte Güvercin dizisinin 15. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Güvercin dizisi 14.bölümde ne olmuştu?

Annesi İsmihan’ı yeni toprağa veren Kenan, şimdi de kardeşi Ökkeş’i kaybetmesi gerçeğiyle karşı karşıyadır. Ökkeş’in durumu, dağılma aşamasına gelmiş Cibranoğulları’nın bir araya gelmesini sağlasa da, bu birlik çok da uzun sürmeyecektir. Nimet’in açtığı yeni belalar yüzünden aileyi şimdi daha zor ve acı günler beklemektedir. Kenan Zülüf’ün bütün yalvarmalarına rağmen, bir Cibranoğlu olarak Ökkeş’i bıçaklayıp kaçan Murat’ın peşine düşmeye kararlıdır. Bugüne kadar hep sağduyulu olmayı seçen Kenan, yaşadığı acıyla büyük bir ikilem içinde kalacaktır. Antep’te kalmayı seçen İpek’in de Kenan konusunda umutları tükenmek üzeredir. Kenan’dan bütün malı mülkü üzerine aldığını ve geleceğini tamamen garantilediğini düşünen Kevsa, öğrendiği gerçek karşısında hiç beklenmedik bir teklife evet diyecek; bu da yeni olayların başlangıcı olacaktır. Ailesine sahip çıkmak için onların başında olması gerektiğinin farkına varan Kenan, zor bir karar vermek durumundadır.

Güvercin dizisi 15.bölüm izle

Güvercin dizisi 15.bölümü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

https://www.startv.com.tr/dizi/guvercin

Güvercin dizisinin konusu nedir?           

Güvercin dizisi İntikamın doğurduğu büyük bir aşk hikayesini ele almaktadır.
Bedir Kavvi, on beş yıl sonra yakın arkadaşı Ahmet Cibranoğlu’nun cinayetiyle suçlanarak girdiği cezaevinden çıkar. Amacı kızı Zülüf, oğlu Müslüm ve karısıyla beraber hayatına kaldığı yerden devam etmektir. Bedir’in hapisten çıktığı haberi Cibranoğulları’nın Bey Mahallesi’ndeki büyük konağına ateş gibi düşer. Cibranlar’ın küçük oğlu Ökkeş, Bedir’e karşı intikam yeminleri ederken, babası Ahmet’in ölümünden sonra işlerin başına geçip ailenin reisi olan Kenan onu durdurmaya çalışır. Ancak birbirine düşman bu iki ailenin hiç bilmedikleri bir gerçek vardır. Kavvilerin oğlu Müslüm ile Cibranoğulları’nın kızı Nefise liseden beri birbirlerini sevmektedir. Müslüm ve Nefise ailelerinin evlenmelerine izin vermeyeceklerini düşünerek gizlice kaçınca iki aile yeniden karşı karşıya gelir. Oğlunun ne yaptığından habersiz Bedir, olanları öğrenince ne yapacağını bilemez. Ökkeş belinde tabancası ve yanına aldığı adamlarla Nefise’yi kaçıran Müslüm’ün peşine düşünce olaylar içinden çıkılmaz bir hal alır. Bir tarafta Bedir, diğer tarafta Kenan olayın kan davasına dönüşmesini engellemek için elinden geleni yapmaya çalışır.

Güvercin dizisi oyuncuları kimdir?

 • Kenan - Mehmet Ali Nuroğlu
 • Zülüf - Almila Ada
 • Bedir - Menderes Samancılar
 • Kevsa - Nursel Köse
 • Celil - Devrim Saltoğlu
 • Kasım - Osman Albayrak
 • Ökkeş - Genco Özak
 • Emel - Toprak Sağlam
 • Nefise - Eslem Akar
 • Müslüm - Berke Üsdiken
 • Zeliha - Gülen Karaman
 • Betül - Dilan Telkök
 • Nimet - Gözde Fidan