Hadise'den Ozan Güven'e sert sözler: Eziksiniz

Şarkıcı Hadise de Deniz Bulutsuz'a destek veren isimler arasına katıldı. Demet Özdemir ve Sıla Gençoğlu'nun ardından bir paylaşım yapan Hadise, "Bu tarz erkeklere sadece söyleyeceğim bir laf var; eziksiniz" dedi.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: TV100.COM

Deniz Bulutsuz'un oyuncu Ozan Güven tarafından şiddet gördüğünü açıklamasının ardından tepkiler peş peşe geldi. Önce Demet Özdemir, ardından kendisi de şiddet mağduru olan Sıla Gençoğlu. Son destek ise şarkıcı Hadise'den geldi.

Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Deniz Bulutsuz'un yanında olduğunu ifade eden Hadise, şu açıklamalarda bulundu:

Türkiye'de her gün kadınlar şiddete uğruyor. Bıçakla ölen, kurşunla ölen, balkondan atılan kaç tane kadının daha ölümüne şahit olacağız?

Midem bulanıyor erkeklerin kadınlara uyguladıkları her türlü şiddetten! Bir kadınla bir ilişki yaşıyorsan o senin malın değil! O birinin kızı, kardeşi, ablası, arkadaşı.

Kadını aşağılayan, kendi komplekslerinden, ezik hallerinden kadını yerle bir eden bu erkeklere sadece söyleyeceğim bir laf var: EZİKSİNİZ!

Hayatınızda ne yaşadıysanız, neyse sorununuz önce çözün ondan sonra bir kadınla ilişki yaşamaya başlayın! Kadınlar sizin sorunlarınızın ilacı ya da egonuzu tatmin edecek oyuncağınız değil.

Bir ilişkide dört duvar arasında neler oluyor bilemeyiz. Her aşkın hikayesi, tartışmaları, kavgaları farklıdır ama ne olursa olsun kadına EL KALDIRAMAZSIN. NOKTA. Y E T E R. #KadınaŞiddeteHayır