Aygün Aydın, Hakan Sabancı ifşası sonrası evden sedyeyle çıkarıldı

Hakan Sabancı ile yazışmalarını ifşa ettikten sonra gündemden düşmeyen Aygün Aydın'ın evden sedye ile çıkarıldığı iddiaları korkuttu.

Google Haberlere Abone ol

Çok konuşulan Hakan Sabancı ifşası ile gündemden bir türlü düşmeyen Aygün Aydın'ın intihar ettiği ve evden sedye ile çıkarıldığı iddia edildi.

Koruma kararı aldırmıştı

Aygün Aydın, Hakan Sabancı ile yazışmalarını ifşa ettiği gerekçesiyle hakkında koruma kararı aldırılan ancak bu karara uymayarak sosyal medya paylaşımlarına devam ettiğin için üç günlük zorlama hapis cezası almıştı. Geçtiğimiz günlerde hapis cezasını çeken Aygün Aydın'ın intihar girişiminde bulunduğu iddia edildi.

"Yaşamanın benim için anlamı yok"

Aygün Aydın, Instagram'da canlı yayın açarak intihar edeceğini söyledi.

Aydın, "Yaşamanın benim için anlamı kalmadı. 8 tane polis savcılık kararı olmadan neden kapımı kırdı?" diye sordu. Bu açıklama sonrası Aygün Aydın'ın evine ambulans geldi. Aydın'ın sağlık ekipleri tarafından sedyeyle evden çıkarıldığı öne sürüldü.

Hakan Sabancı'yı tehdit etmişti

Cezaevinden çıkan Aydın, geçtiğimiz günlerde Hakan Sabancı'yı tehdit etmişti. Instagram'dan açıklama yapan Aydın, "Senin kötürüm olduğunu görmeden ölmeyeceğim. Kendi bebeğinin ultrasonunu paylaşmakta suçmuş, ülkede meğer! Sen beni nasıl o katillerin içine böceklerin içine atıp öldürmeye çalıştıysan andım olsun seni yerle bir etmeden bu dünyadan göçüp gitmeyeceğim." demişti. Kaynak: Snob Magazin