Düğün detayları belli oldu!

Hande Ataizi, Dinç Aydoğdu ile evlilik hazırlıklarına başladı. Ataizi, düğün detaylarını açıkladı.

Google Haberlere Abone ol

46 yaşındaki Hande Ataizi, kendisinden 21 yaş küçük oyuncu Dinç Aydoğdu’da aşk yaşıyor. Bir süredir birlikte olan çift, mayıs ayında nikah masasına oturma kararı aldı. Yapılacak düğünün detayları belli oldu.

Bir magazin programına konuşan Ataizi, "Biz yurtdışında evlenmeye karar verdik. Bir yemek daveti vereceğiz imzalarımızı atacağız. Çok büyük bir şey olmayacak. Dinç ile birlikte karar verdik. Eğer o daha farklı bir şey isteseydi ben de kesinlikle saygı duyardım, biraz daha birbirimize yaklaşırdık. Yine gelinlik giyeceğim, çok büyük bir düğün olmayacak. Keramet gelinlikte değil veya düğünde değil. Ne kadar güzel hayal edip de şaşalı düğünler de olsa o iki kişinin hayat yolunda çok arkadaşça isteyerek devam etmesi önemli…" sözlerini kullandı. 

Mayıs ayında gerçekleşek düğünün detayları ise şu şekilde:

Fransa’nın Marsilya şehrinde evlenecek çifte önce sade bir nikah kıyılacak ardından denize nazır bir mekânda yemekli davet verilecek. Kişi başı 250 euro (1700 TL) gibi bir rakam ödenecek. 

Katıldığı bir davette giydiği kıyafet nedeniyle göbeği varmış gibi görünen Hande Ataizi'nin hamile olduğu iddia edilmesi hakkında şu sözleri söyledi:

Çok zayıftım, biraz kilo alayım istedim. Bebek yok şu anda da öyle bir isteğimiz yok. Leon’umuz var zaten. Dinç de çok güzel bir abi oldu. Benim için çok önemliydi. Yeniden bir aile kurulduğu vakit onun da ruh sağlığı çok önemli. Benjamin’le de böyle bir problemimiz olmadı o da çok anlayışlı bu konuda. Biz zaten Benjamin’le güzel bir ritim tutturduk darısı herkesin başına.