Ricayı geri çevirmediler! Hande Erçel ve Kerem Bürsin'den Alişan'a duygulandıran jest

Sen Çal Kapımı dizisinin setinde tanıştıktan sonra aşk yaşamaya başlayan ünlü oyuncular Hande Erçel ile Kerem Bürsin'den kardeşi Selçuk Tektaş'ı kaybeden şarkıcı Alişan'a büyük jest geldi. İşte detaylar...

Google Haberlere Abone ol

Kardeşi Selçuk Tektaş'ı geçtiğimiz günlerde kaybeden ünlü şarkıcıya büyük moral olan hareket sosyal medyanın da gündemine oturdu.

Ünlü çift, Alişan'a yaptıkları jest sonrası hayranlarının gönlünü bir kez daha kazandı. Kerem Bürsin ve Hande Erçel hayranı olan, ünlü çiftle tanışmayı isteyen Alişan'ın yeğenlerinin istekleri yerine geldi.

Geçtiğimiz aylarda kardeşi Selçuk Tektaş'ı koronavirüsten dolayı kaybeden Alişan yeğenlerinin üzerine titriyor. Bir an olsun onları yalnız bırakmayan Alişan, yeğenlerinin hayran olduğu Kerem Bürsin ve Hande Erçel'den tanışmalarını rica etti. İkili ise bu isteği geri çevirmedi.

Kerem Bürsin ve Hande Erçel, Alişan'ın sözünü geri çevirmeyip yeğenleriyle bir araya geldi. Alişan'ın yeğenleri Sen Çal Kapımı dizisinde başrol paylaşan Kerem Bürsin ve Hande Erçel hayranı çıktı.

Alişan, yeğenlerinin çok sevdikleri bu çiftle uzun süre vakit geçirmesini sağladı. Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in bu jestleri, Alişan'ı da oldukça mutlu etti. Kardeşi Selçuk Tektaş'ın ölümünün ardından mezarını sık sık ziyaret eden Alişan yeğenlerini de yalnız bırakmıyor.

Kaynak: Posta