Hande Erçel'den annesi için duygulandıran paylaşım!

Hande Erçel, geçtiğimiz yıl annesi Aylin Erçel'i kanser nedeniyle kaybetmişti. Erçel, annesinin birinci ölüm yıldönümünde duygusal bir paylaşım yaptı. 

Google Haberlere Abone ol

Hande Erçel, annesi Aylin Erçel ve ablası Gamze Erçel'in bulunduğu bir fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaştı. Erçel, fotoğrafa şu notu düştü: 

Biz büyürken evde 3 kızdık böyle.3 deli kız. Sen aramızdan ayrılalı 1 sene oldu ,biz yine 3 kızız.. Senin öğretilerinle büyüyoruz,büyütüyoruz..
Her gün daha da özluyorum seni pudram..Her adımım sana biraz daha gurur vermek için,biraz daha yüzünü güldürmek için.. Yapamam dediğim o zamanlara bakıyorum omzumda hic düşünemediğim kadar büyük yükleri taşıma kuvvetim varmış.. Annem olduğun icin çok şanslıyım.

Senden öğrendiklerimle gurur duyuyorum.Beni daha da insan kılan bu acıyla öğrendiklerimle de.. Sevginin enerjisi her şeyi sarıp sarmalarmış.Edep en guzel cevapmış.. Yaşarken tek kendi başına geldiğini düşünenlere yalnız değilsiniz demek istediğim için yazıyorum bunları.
Kıymet bilmek çok kıymetli...

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Biz büyürken evde 3 kızdık böyle.3 deli kız. Sen aramızdan ayrılalı 1 sene oldu ,biz yine 3 kızız.. Senin öğretilerinle büyüyoruz,büyütüyoruz..✨ Her gün daha da özluyorum seni pudram..Her adımım sana biraz daha gurur vermek için,biraz daha yüzünü güldürmek için.. Yapamam dediğim o zamanlara bakıyorum omzumda hic düşünemediğim kadar büyük yükleri taşıma kuvvetim varmış.. Annem olduğun icin çok şanslıyım. Senden öğrendiklerimle gurur duyuyorum.Beni daha da insan kılan bu acıyla öğrendiklerimle de.. Sevginin enerjisi her şeyi sarıp sarmalarmış.Edep en guzel cevapmış.. Yaşarken tek kendi başına geldiğini düşünenlere yalnız değilsiniz demek istediğim için yazıyorum bunları. Kıymet bilmek çok kıymetli..🥀

Hande Erçel (@handemiyy)'in paylaştığı bir gönderi ()