Hande Yener'den olay açıklamalar: Evliliğe karşıyım!

Sahne kıyafetleriyle gündemden düşmeyen Hande Yener, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. İddialı açıklamalar yapan Yener, sesi iyi olan çok az sanatçı kaldığını, şarkıcıların birçoğunun insanları kandırdığını söyleyerek dikkatleri üzerine çekti.

Hande Yener'den olay açıklamalar!

Hande Yener, önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Sahne kıyafetleriyle gündemden düşmeyen Yener, çarpıcı açıklamalar yaptı. Yılbaşı gecesi Belarus’ta sahne alacak olan Hande Yener, yeni yıla evde girmenin çok sıkıcı olduğunu dile getirdi.

"Eşek gibi şarkı söylüyorum"

Geçtiğimiz günlerde "Solistler vokalistlere vokal yapıyor" açıklamasını hatırlatılması üzerine yaptığı açıklamalarla adeta yeni bir polemiğini fitilini ateşledi. Snob Magazin’in haberine göre; Hande Yener, "Solistler vokalistlerine vokal yapıyor. Ve vokalistlerine maaş veriyorlar. Bu konuyu son kez anlatıyorum size ve artık çözün bu mevzuyu. Kendi sesine benzerini buluyor vokale koyuyor o orada plak gibi dönüyor. Sahnedeki arkadaş da başka bir meslek icra ediyor.

"İnsanları kandırıyorlar"

İnsanları kandırıyorlar. İnsanlar bunları alkollü ortamda ne kadar anlayabilir. Bunların yüzde 90'ı diyebilirim. Yıllardır bu böyle devam ediyor. Ben bu konuyu yeniymiş gibi gündem getiriyorum diye düşünmesinler. İyi sesi olanlar çok az kaldı zaten. Onlarda Ajda Pekkan, Sezen Aksu ve Nilüfer. Bu konunun kim üzerine atlarsa üzerine alacak.

"Kimse sesini çıkaramıyor"

Kimse sesini de çıkaramıyor bu konu hakkında. Siz gazetecilerde bu konuyu çıkarmamaya devam edin. Kendimi katmıyorum. Ben böyle bir şey yapsam itiraf eder miyim? Affedersiniz ama ben eşek gibi şarkı söylüyorum. Son nefesime kadar şarkı söylüyorum nefesimi de harcıyorum enerjimi de harcıyorum.

Çünkü ben şarkıcıyım. Başkaları şov yapıyor ve vokalistleriyle idare ediyorlar. Artık bu konuyu bana sormayın siz kendiniz keşfedin. Bu işi böyle yapanda var her meslekte olduğu gibi" şeklinde konuştu.

"Video atsınlar görelim"

Hande Yener, son zamanlarda tartışılan sahne kıyafetleri hakkında ise, "Artık başka bir şey tartışılıyor sahne kıyafetlerinden başka. Herkes buradan yürüyor. Bende diyorum ki sesten yürüyelim, şarkılardan yürüyelim, sahne enerjisinden yürüyelim, onları bir görelim. Video atsınlar hep fotoğraf atıyorlar" dedi.

"Öyle erkenden yaşlanmak yok"

Şarkıcı, "Hande Yener yaşlanmaktan korkuyor mu?" sorusuna ise "Yaşlanmak değil, yaşlılık enerjisine geçerseniz ruhumuz yaşlanıyor zaten. Ben hep genç bir enerjiye sahibim. O yüzden fiziksel olarakta bunu yakalamaya çalışıyorum. Ruhsal olarakta. Hepsi bir arada. Ne kadar önceden el koyarsanız olaya yaşlanmanız o kadar gecikir. Bunu ertelemek mümkün.

Ben de doktorlarıma diyorum ki bir beş yıl daha kazanayım bir işlem daha yapıyoruz. 10 yıl kazanayım bir işlem daha yapıyoruz. Siz gazeteci arkadaşlarıma da bu jesti yapmak istiyorum kiliniğimda ve bu enerjiyi sizde getirmek istiyorum. Bütün sevdiklerime bu işlemi yapacağım herkes kendisini iyi hissedecek. Öyle erkenden yaşlanmak. çökmek yok" yanıtını verdi.

"Evliliğe karşıyım"

Yaklaşık üç yıldır İranlı Misha Michael Mehdikhan ile mutlu bir beraberliğinin olduğunu söyleyen Hande Yener, evliliğe karşı olduğunu söyledi. Şarkıcı, "Çok güzel giden bir ilişkim var. Hatta yeni bir şarkı yaptık. benim evlenmeye hiç niyetim yok. Sebebim yok evlenmek için. Çocuğum da var.

Zengin koca avında da olmadığıma göre evlenmem için bir sebep yok. İnsanlar ya çocuk için evleniyor ya da para için evleniyor. Ben büyük bir aşk göremiyorum ortada kusura bakmasınlar. Aşık olanlara tabii ki başımızı saygından dolayı eğeriz onlara. Ben zaten evlilik konuda o hatayı bir kere yaptım 20 yıl önce. 20 yılda bir kere evlendim. Bakın nasıl akıllandıysam bir daha yapmıyorum" dedi.

Kaynak: Snobmagazin