Bir grup erkeğin iğrenç bir biçimde yakalandığı Haremtan Koyu Bodrum'un neresinde?

Bodrum Haremtan Koyu Türkiye'nin gündemine oturdu. Bir grup erkeğin çırılçıplak denize girip ilişkiye girdikleri yönündeki haberlerle gündeme gelen Bodrum Haremtan Koyu'yla ilgili gelişmeler sürüyor.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Bodrum Haremtan Koyu'nda yaşanan iğrenç olayın ardından bölgede devriyeler artırılırken Haremtan Koyu'nun lokasyonu da merak konusu oldu.

Bodrum'a çok da uzak olmayan bir yerde Haremtan Koyu, Bardakçı ve Gümbet Koylarının arasında kalıyor. Buraya Haremten Koyu da deniliyor. Özellikle Gümbet'teki oteller kalan turistler burayı sabah sporu yapmak için kullanıyor. Bodrumlular ise bölgeye balık tutmak ya da denize girmek için gidiyor.

Bodrum'un en güzel koylarından biri olan Haremtan Koyu'nu maalesef son dönemden bakımsızlık ve ilgisizlik nedeniyle amacı dışında kullanılmaya başlandı.

Bölgeyi mesken tutan erkek grubunun çırılçıplak denize girip ilişkiye girmesi tatilcileri ve vatandaşları isyan ettirdi. Tepkiler üzerine hayasızca hareketlerde bulunan kişiler gözaltına alındı, bölgedeki devriye sayısı artırıldı.

Özellikle koyun en ucundaki ağaçlık alanda koy ile değirmenler arasında kalan bölgede yaşanan iğrenç olayların önünün kesilmesi bekleniyor.

Haremtan Koyu'nda ayrıca sıradışı partiler verildiği ve etrafında çöplerle dolduğu da belirtiliyor.

Bir dönem Bodrum'un en eğlenceli koyu olarak lanse edilen Haremtan'ın ne zaman eski günlerine kavuşacağı ise merak konusu.