Hekimoğlu 24. Bölüm full izle

Hekimoğlu’nun 7.bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Hekimoğlu dizisinin son bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte 3 Kasım 2020 tarihinde yayınlanan Hekimoğlu 24. Bölüm…

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Hekimoğlu dizisinin 24.bölümü ekrandaki yerini aldı. 3 Kasım 2020 tarihinde yayınlanan Hekimoğlu son bölümü yani 24.bölüm tek parça olarak internete yüklendi. Hekimoğlu dizisi son bölümü full izle, işte Hekimoğlu 24.bölüm linki…

Hekimoğlu dizisi 23.bölümde ne olmuştu?

Hekimoğlu hukuki nedenlerden ötürü Selin’in evine gitmek zorunda kalır. Selin’in evinde davetsiz bir misafir olduğunu öğrenen Hekimoğlu, kendi yöntemleriyle olaya müdahale eder. Bu yöntemler, tekrar tekrar Selin’in evine gitmesini gerektirirken ikili arasında yakınlaşmaya neden olur.

Genç bir adam Hekimoğlu’nun evinin önünde nöbet tutmaktadır. Kimsenin hastalığına doğru teşhisi koyamadığını iddia eden genç adam Hekimoğlu’nu doktoru olması için ikna etmeye çalışır.  Hekimoğlu ayaküstü ihtimalleri sıralayıp başından savacakken yaşanan ilginç olay Hekimoğlu’nun başına bela olur.  Dahası bu bela Zeynep’e de sıçrayacak ve hayatının dönüm noktalarından birine sebep olacaktır.

Hekimoğlu dizisi 24.bölüm izle

İşte Hekimoğlu 24.bölüm izleyebileceğiniz link.

Hekimoğlu dizisinin konusu nedir?

Ateş Hekimoğlu 40’lı yaşlarında başarılı bir doktordur. Tıp Fakültesinden arkadaşı İpek’in yönetici olduğu vakıf hastanesinde Enfeksiyon Hastalıkları ve Nefroloji Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Gerek yaşam tarzı gerekse hastalıkları ele alış biçimiyle bilinen doktor tanımından çok uzakta olan Ateş Hekimoğlu’nun en bilinen özelliği hastalarla birebir ilişki kurmadan, hastalıklara odaklanarak araştırma yapmasıdır. Her yeni karmaşık vaka onun için çözülmeyi bekleyen bir bulmaca gibi, kışkırtıcı ve heyecan vericidir.

Hekimoğlu, yaptığı teşhis ve tedavilerle ününü günden güne arttırırken, hastane düzenine ayak uyduramayan Ateş Hekimoğlu, hastaların ne söylediğinden çok, tahlillerden çıkan sonuçları dikkate alır. Bu yaklaşımla; hastalıkları bir dedektif edasıyla incelemeye alan Hekimoğlu, bu çalışmalarını 3 kişilik uzman doktor ekibiyle birlikte yapmaktadır. Dolapdere’de yetişmiş Mehmet Ali, güzelliğini kullanarak bir yerlere gelmek yerine kendini bilime ve hastalara adamış Zeynep ve hayatı boyunca maddi sıkıntı çekmeden refah ve zenginlik içinde yetişmiş Emre… Ateş Hekimoğlu’nun titizlikle seçtiği bu 3 uzman doktor, kendilerini Hekimoğlu’na beğendirmek ve onu memnun etmek için çaba sarf etmektedirler.

Hekimoğlu dizisi oyuncuları kimdir?

  • Ateş Hekimoğlu - Timuçin Esen
  • Orhan Yavuz - Okan Yalabık
  • İpek Tekin - Ebru Özkan Saban
  • Mehmet Ali Çağlar - Kaan Yıldırım
  • Emre Acar - Aytaç Şaşmaz
  • Zeynep Can - Damla Colbay