Hekimoğlu 25. Bölüm full izle

Hekimoğlu’nun 25.bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Hekimoğlu dizisinin son bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte 17 Kasım 2020 tarihinde yayınlanan Hekimoğlu 25. Bölüm…

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Hekimoğlu dizisinin 25.bölümü ekrandaki yerini aldı. 17 Kasım 2020 tarihinde yayınlanan Hekimoğlu son bölümü yani 25.bölüm tek parça olarak internete yüklendi. Hekimoğlu dizisi son bölümü full izle, işte Hekimoğlu 25.bölüm linki…

Hekimoğlu dizisi 24.bölümde ne olmuştu?

Emre'nin yaptığı bir anlık hata, bir hayata bedel oluyor ve Emre bu durum yüzünden kurul karşısına çıkıyor. Selin ise Emre konusunda geniş çaplı bir araştırma yapıyor, hem ekibi hem de Ateş'i yakın takibe alıyor. Emre'yi yalnız bırakmayan ve ona destek olan Ateş, içinde bulundukları bu durumdan kurtulmaları için yardım ediyor. Emre’nin yaptığı bu hata herkesi şaşırtıyor. Emre hakkında açılan disiplin soruşturmasına rağmen sessizliğini koruyor ancak kuruldan çıkan karar Hekimoğlu da dahil olmak üzere herkesi şaşırtıyor.

Hekimoğlu dizisi 25.bölüm izle

İşte Hekimoğlu 25.bölüm izleyebileceğiniz link.

Hekimoğlu dizisinin konusu nedir?

Ateş Hekimoğlu 40’lı yaşlarında başarılı bir doktordur. Tıp Fakültesinden arkadaşı İpek’in yönetici olduğu vakıf hastanesinde Enfeksiyon Hastalıkları ve Nefroloji Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Gerek yaşam tarzı gerekse hastalıkları ele alış biçimiyle bilinen doktor tanımından çok uzakta olan Ateş Hekimoğlu’nun en bilinen özelliği hastalarla birebir ilişki kurmadan, hastalıklara odaklanarak araştırma yapmasıdır. Her yeni karmaşık vaka onun için çözülmeyi bekleyen bir bulmaca gibi, kışkırtıcı ve heyecan vericidir.

Hekimoğlu, yaptığı teşhis ve tedavilerle ününü günden güne arttırırken, hastane düzenine ayak uyduramayan Ateş Hekimoğlu, hastaların ne söylediğinden çok, tahlillerden çıkan sonuçları dikkate alır. Bu yaklaşımla; hastalıkları bir dedektif edasıyla incelemeye alan Hekimoğlu, bu çalışmalarını 3 kişilik uzman doktor ekibiyle birlikte yapmaktadır. Dolapdere’de yetişmiş Mehmet Ali, güzelliğini kullanarak bir yerlere gelmek yerine kendini bilime ve hastalara adamış Zeynep ve hayatı boyunca maddi sıkıntı çekmeden refah ve zenginlik içinde yetişmiş Emre… Ateş Hekimoğlu’nun titizlikle seçtiği bu 3 uzman doktor, kendilerini Hekimoğlu’na beğendirmek ve onu memnun etmek için çaba sarf etmektedirler.

Hekimoğlu dizisi oyuncuları kimdir?