Hekimoğlu 28. Bölüm full izle

Hekimoğlu’nun 28.bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Hekimoğlu dizisinin son bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte 8 Aralık 2020 tarihinde yayınlanan Hekimoğlu 28. Bölüm…

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Hekimoğlu dizisinin 28.bölümü ekrandaki yerini aldı. 8 Aralık 2020 tarihinde yayınlanan Hekimoğlu son bölümü yani 28.bölüm tek parça olarak internete yüklendi. Hekimoğlu dizisi son bölümü full izle, işte Hekimoğlu 28.bölüm linki…

Hekimoğlu dizisi 27.bölümde ne olmuştu?

Ateş, at yarışı oynamak için gittiği ganyan bayiinde güzel bir kadınla karşılaşıyor. Üstelik bu kadın yarışlardan da çok iyi anlıyordur. Oyun sırasında kadının verdiği taktik ve öneriler Ateş'in dikkatini çekiyor. Ancak kadın bir anda nöbet geçirmeye başlayınca olanlar oluyor. Duruma Ateş el koyuyor ve onu kendi çalıştığı hastaneye gönderiyor. Bu vaka Ateş'i zorlu bir sınavdan geçirecektir.

Hekimoğlu dizisi 28.bölüm izle

İşte Hekimoğlu 28.bölüm izleyebileceğiniz link.

Hekimoğlu dizisinin konusu nedir?

Ateş Hekimoğlu 40’lı yaşlarında başarılı bir doktordur. Tıp Fakültesinden arkadaşı İpek’in yönetici olduğu vakıf hastanesinde Enfeksiyon Hastalıkları ve Nefroloji Uzmanı olarak görev yapmaktadır. Gerek yaşam tarzı gerekse hastalıkları ele alış biçimiyle bilinen doktor tanımından çok uzakta olan Ateş Hekimoğlu’nun en bilinen özelliği hastalarla birebir ilişki kurmadan, hastalıklara odaklanarak araştırma yapmasıdır. Her yeni karmaşık vaka onun için çözülmeyi bekleyen bir bulmaca gibi, kışkırtıcı ve heyecan vericidir.

Hekimoğlu, yaptığı teşhis ve tedavilerle ününü günden güne arttırırken, hastane düzenine ayak uyduramayan Ateş Hekimoğlu, hastaların ne söylediğinden çok, tahlillerden çıkan sonuçları dikkate alır. Bu yaklaşımla; hastalıkları bir dedektif edasıyla incelemeye alan Hekimoğlu, bu çalışmalarını 3 kişilik uzman doktor ekibiyle birlikte yapmaktadır. Dolapdere’de yetişmiş Mehmet Ali, güzelliğini kullanarak bir yerlere gelmek yerine kendini bilime ve hastalara adamış Zeynep ve hayatı boyunca maddi sıkıntı çekmeden refah ve zenginlik içinde yetişmiş Emre… Ateş Hekimoğlu’nun titizlikle seçtiği bu 3 uzman doktor, kendilerini Hekimoğlu’na beğendirmek ve onu memnun etmek için çaba sarf etmektedirler.

Hekimoğlu dizisi oyuncuları kimdir?