Hem cinsel istismara uğradı hem de 195 bin lirasını sahte teğmene kaptırdı

Müge Anlı'nın programına katılan Semra Kır, kendisini teğmen olarak tanıtan Sedat Bozkurt adlı biri tarafından dolandırıldığını açıkladı. Anlı Bozkurt'un TSK ile ilişkisi olmadığını ortaya çıkarırken, Semra Kır, şüphelinin kendisine cinsel istismarda bulunduğunu iddia etti.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Kendisini teğmen olarak tanıtan Sedat Bozkurt isimli bir kişi, Semra Kır adlmı kadını önce evlenmekle kandırdı, ardından cinsel istismarda bulundu. Semra Kır, kendisini 195 bin lira dolandıran kişiyle ilgili Müge Anlı'nın programında önemli açıklamalar yaptı.

Müge Anlı, yapılan araştırmalar sonrasında kendisini teğmen olarak tanıtan Sedat Bozkurt'un TSK ile bir bağlantısı olmadığını ortaya çıkardı. Bu sırada Semra Bozkurt'un çelişkili ifadeleri dikkatlerden kaçmadı. Evlenme hayali kurduğunu söylediği sevgilisinin kendisine 'cinsel istismarda' bulunduğunu iddia etti. İstismar şüphelisi Bozkurt'un ise evli olduğu öğrenildi. Canlı yayına telefonla bağlanan Bozkurt, Semra Kır'ın iddialarını belgelerle kanıtlamasını istedi.

'Videomu çekip tehdit etti'

Medya Radar'da yer alan habere göre Canlı yayında, "Ben Semra ile sosyal medyada tanıştım. Benim kanıma girdi. Uygunsuz videolarımı çekti. Paylaşacağını söyledi. Paraya ihtiyacım var deyip benden çok para aldı. Borca girdim. Kendisi benim yanıma gelmek istediğimi söyledi. Sonra 6 ay benden haber alamadığını söyledi. O zaman neredeydi? O zaman beni şikayet etseydi. Benim 3 çocuğum var. Semra beni yoldan çıkarttı. 'Eşini senden alırım' dedi, beni perişan etti" diyen Bozkurt, Semra Kır ile ilgili savcılığa şikayette bulunduğunu söyleyerek anlattıklarının yalan olduğunu iddia etti.

Başka kadınlar da çıktı


Semra Kır ise, Bozkurt'un kendisinden evli olduğunu sakladığını, gerçeği mahkemede öğrendiğini söyledi. Evini satarak Bozkurt'a 195 bin lira veren Semra Kır, Bozkurt'un 'Askerim' yalanıyla başka kadınları da tuzağa düşürdüğü de iddia etti. Müge Anlı, duyduğu iddiaları şaşkınlıkla izlerken 'fotoğraf çektirmek amacıyla' üniforma kıyafetleri giydiğini söyleyen Bozkurt'u eleştirerek, yaptığının suç olduğunu dile getirdi. Anlı, Semra Kır'ın söz konusu videoları çekmesine izin verdiği için de eleştirdi.