Hercai dizisi 54. Bölüm Fragmanı izle, "Annen yaşıyor!"

ATV ekranlarının fenomen dizisi Hercai'nin 54. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde, Miran ile Cihan birbirine giriyor. Azize, Reyyan'a Hazar'ın oğlu olduğunu söylüyor. Miran annesinin mezarının boş olduğunu öğrenip, Azize'ye hesap soruyor. Azize, Miran'a annesinin yaşadığını söylüyor.

Hercai dizisinin 54. Yeni bölümü 10 Aralık pazar akşamı ATV ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Hercai Dizisi 53. Bölüm Özeti

Miran, içine düştüğü durumdan kurtulmaya çalışır. Bu sırada hiç beklemediği biri ona yardım eder. Gizli düşmanını merak eden ve Reyyan'ı koruyabilmek için tedbir almak isteyen Miran iz sürer, tahminleri onu yine Azize Aslanbey'e götürecektir. Ancak bu kez yaşadıklarının sebebi bir başkasıdır. Kendi kanından, canından bir düşmanı vardır.

İçine düştüğü durumdan kurtulmaya çalışan Azize'nin ise tek bir isteği vardır, oğlundan aldıklarını ona geri verebilmek. Başta da Dilşah'ı… Füsun Aslanbey'le ilgili gerçekleri öğrenmeye çalışan Hazar, Mahfuz'la konuşmaya gider. Ancak görüşme sonundan onu büyük bir sürpriz beklemektedir. Azize ve Nasuh gerçeğini öğrenen Cihan ne yapacak? Miran, Reyyan'a verdiği sözü tutabilecek mi?