Coşkun Sabah'tan bomba evlilik itirafı: Can atıyorum

Hülya Avşar itirafı ve İzmir açıklamasıyla gündem olan 20 yıl evli kaldığı eski eşi, Ceyda Okay ile 2017'de boşanan 68 yaşındaki ünlü sanatçı Coşkun Sabah, evlenmek için can attığını söyledi.

Google Haberlere Abone ol

Türk Sanat Müziği’nin önemli isimlerinden Coşkun Sabah, Canan Çal ile düet yaptıkları yeni şarkısı 'Gönlümün Kıymetlisi' için birlikte kamera karşısına geçti.

Usta sanatçı, “Hiç düet yapmadım, hayatımda, sadece kendi şarkılarımı okudum. Herhalde ben de kendimden bıktım ki bu şarkıda bir kadın sesi olsun diye düşündüm" dedi.

Son dönemde yaptığı açıklamalarla magazin gündeminden düşmeyen 68 yaşındaki şarkıcı, "Bestelerinizi kendi yaşanmışlıklarınızdan mı yapıyorsunuz?” sorusu üzerine tartışma yaratacak bir cevaba imza attı.

Bekar müzisyenlerin daha üretken olduğunu belirten Coşkun Sabah, "Bestecinin hayatı çok değişiktir, bir şeyler duyar ve hisseder, şarkı yazar. Duygusuz zaten bu iş olmaz. Tetikleyen bir şeyler illa vardır" dedi.

"Evlenmek için can atıyorum"

Ünlü şarkıcı, "Eşimden ayrılalı üç sene oldu; biraz hayatımızda duygu patlaması olabiliyor, bir de bekar insanın müzisyenliği daha da bir üretken olabiliyor. Sakın yanlış anlamayın, ‘Oo Coşkun Sabah şöyle falan’ söyledi... Evlilik kadar güzel bir müessese yok, hala evlilik özlemi çekiyorum, hala evlenmek için can atıyorum" ifadelerini kullandı.

Sabah, "Şu gerçek var; evlilikte çocuğun mutluluğu, akşam yemeği, hanımın cıvıltısı, o kaynayan ev... İnsanın beste yapmak aklına gelmiyor. 7-8 tane hit şarkım var, müzik üretimine girmiş durumdayım. Biraz coştum. "Evliyken benim minik gelir ‘Babacığım’ der melodi gider, eşim ‘Hadi yemeğe’ der ve yine melodi gider. Yalnızlığı o açıdan söyledim. Bu bir tespittir, 'Doğrucu Davut' Coşkun Sabah'ın bu tespiti başka yerlere çekilmez inşallah" dedi.