Hülya Avşar'dan gündem yaratan sözler: Sonunda gördünüz mü biz de peçeyi taktık

Hülya Avşar dün akşam eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile kızı Zehra'yla Babalar Günü yemeği yedi. Maskeyle ilgili açıklamalar yapan Hülya Avşar, "Ben şimdi anlıyorum neden peçe takıyorlarmış" dedi ve devamını getirdi.

Kaynak: tv100

Kaya Çilingiroğlu aracına binerken kendisine oldukça mesafeli yürüyen muhabirimize "İttirmesene" diyerek çıkışması herkesi şaşırttı. Çilingiroğlu annesinin üzerine kayıtlı olan aracın direksiyonuna geçerek uzaklaştı. Daha sonra kızıyla dışarı çıkan Avşar'ın her zamanki gibi neşeli hali dikkat çekti. Avşar'ın maskeyi peçeye benzetip sarf ettiği şu sözler dikkat çekti:

"Ben şimdi anlıyorum neden peçe takıyorlarmış. Çok uyanıklarmış. Bunların başımıza geleceğini biliyorlarmış. O kadar kıyamet kopardık, ben yazılar yazdım. Zehra görmüştü bir tanesini "öcü" demişti. Korkmuştu. Bazen böyle tamamen kapanıyorlar ya. Kusura bakmasınlar. Dolayısıyla bununla ilgili yazılar yazmıştım. Daha beyaz çarşaf da olabilir falan diye... Sonunda gördünüz mü? Biz de taktık peşeyi... Fakat nasıl yemek yiyorlarmış onu da öğrendim. Zormuş da.... Tabii ki gerçekten şuna inanıyorum ki çok zor hayatları varmış. Bir kere sıcak... Yemek yemek zor. Allah kolaylık versin..."