İbo Show'a Bülent Serttaş damgası! Olay oldu! Hadise ve Didem'den sert açıklamalar

İbo Show son bölümü tuhaf anlara sahne oldu. Bülent Serttaş'ın konuk olduğu gecede Oryantal Didem’in sergilediği dans şov sırasında Bülent Serttaş’ın gözlerini kaçırması geceye damga vurdu. Ünlü isim Hadise’den eleştiri geldi. Didem Kınalı ise sert açıklama yaptı.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Hafta sonu birbirinden ünlü isimleri konuk alan İbo Show’da dün geceki konuklardan biri de Bülent Serttaş olmuştu.

Bülent Serttaş’ın Oryantal Didem’in dans şovu karşısında ünlü isim Bülent Serttaş’ın gözlerini kaçırması ise sosyal medyada gündem oldu. Eleştirilerin ardı arkası kesilmedi.

Bülent Serttaş’a bir eleştiri de ünlü isim Hadise’den geldi.

Serttaş’ın Oryantal Didem’in dans şovu karşısında gözlerini kaçırması Hadise’den sert bir eleştiri almasına neden oldu.

“Dans alkışlanır”

Ünlü Şarkıcı Hadise, “Dans alkışlanır, dans sanattır” açıklamasını yaptı. Hadise’nin açıklamasına takipçilerinden destek gecikmedi.

Sosyal medya kullanıcıları “Gözlerini kaçıracak bir durum yok dans ediyor!”, “Çok gereksiz bir tepki verdin. Ne gerek vardı?” ifadelerine yer verdi.

Hadise’nin açıklaması ise gündemde büyük bir yankı uyandırdı.

Didem Kınalı: Bu büyük bir saygısızlık, yakıştıramadım

Oryantal Didem cephesinden bir açıklama gelmezken sonunda sessizliğini bozdu. Oryantal Didem Kınalı “Olayın iç̧ yüzü şu: Bir süre önce birlikte sahne aldığımız bir gecede bana saygısızlık yapmıştı. Bundan dolayı olduğunu düşünüyorum. Mesleğimi ülkemde ve dünyada en iyi şekilde icra eden bir dansçıyım. Bilinçli şekilde yaptığı çok açık ve net. Bu büyük bir saygısızlık. Yakıştıramadım… Orada dans ve sanat var” açıklamalarında bulundu.