İbo Show'un merakla beklenen 9.yeni bölüm konukları belli oldu!

9 yıl aradan sonra tekrar seyircisiyle buluşan İbo Show'un merakla beklenen 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Cumartesi akşamları yayınlanacak 9. yeni bölümde; Cem Yılmaz, MFÖ Grubu ve oyuncu Zafer Algöz konuk olacak.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Star'da yayınlanmaya başlayan İbo Show, beşinci bölümüyle seyirci karşısına çıkıyor. 9 yıllık aradan sonra yeniden ekrana gelmeye başlayan İbo Show, cumartesi günü yayınlanacak. Yeni bölümün konukları ise Cem Yılmaz, MFÖ Grubu ve oyuncu Zafer Algöz konuk olacak.

Eğlence dolu gece
Yapımcılığını Poll Production ve Global Medya'nın üstlendiği; her hafta birbirinden ünlü isimlerin ağırlandığı İbo Show'da, eğlence dolu bir cumartesi gecesi yaşanacak.

Tüm konuklar aynı şarkıda buluştu
Kahkaha ve eğlencenin eksik olmayacağı gecede, keyifli dakikalar seyircileri bekliyor. Program konukları arasında yer alan; Cem Yılmaz, Mazhar Alanson, Fuat Güner, Özkan Uğur ve Zafer Algöz unutulmaz bir geceye imza atacak. MFÖ ve Cem Yılmaz, İbrahim Tatlıses'le birlikte söylediği şarkılarla seyircilere eğlenceli anlar yaşatacak.

İbo Show yeni bölüm konukları
Kahkaha ve eğlencenin eksik olmayacağı yeni bölümde, keyifli dakikalar seyirciyi bekliyor. Program konukları arasında yer alan; ise Cem Yılmaz, MFÖ Grubu ve oyuncu Zafer Algöz unutulmaz bir geceye imza atacak.

İbo Show yeni bölüm ne zaman?

İbo Show her Cumartesi akşamı saat 20.00’de yayınlanacak. Bu hafta 9 Ocak 2021 Cumartesi akşamı da saat 20:00’de başlayacak.