İçimizden Biri Dizisi ne zaman başlıyor? İçimizden Biri Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Konusu

Çok yakında Süreç Film tarafından yayınlanacak olan dizilerden biri daha gün yüzüne çıktı. Süreç Film’in yeni dizisinin ismi “İçimizden Biri” olarak belirlendi. Dizinin oyuncu kadrosu, konusu, karakterleri ve fragmanları hakkında bilgiler merak ediliyor.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Ekranların sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın yönetmeni Ersoy Güler'den yeni dizi müjdesi geldi. Peki, heyecanla beklenen İçimizden Biri dizisi ne zaman başlayacak? İçimizden Biri

İçimizden Biri dizisi ne zaman yayınlanacak?

Dizinin önümüzdeki aylarda başlaması bekleniyor. Fakat koronavirüs salgını nedeniyle dizinin başlayacağı tam tarih henüz netleşmedi.

İçimizden Biri dizisi hangi kanalda?

Yeni yaz dizisi İçimizden Biri, Show Tv ekranlarında yayınlanacak.

İçimizden Biri oyuncu kadrosu

Dizide rol alan isimlerden ilki açıklandı. Genç oyuncu Gizem Güneş, dizide Havva karakteri olarak karşımıza çıkacak. İçimizden Biri dizisinin erkek karakteri ise İrlandalı Adam olacak. Adam’ı kimin canlandıracağı henüz belli değil. Ayrıca diziye katılan bir diğer ismin de usta oyuncu Mustafa Avkıran olduğu belirtilmekte.

İçimizden Biri dizisinin konusu nedir?

İçimizden Biri dizisinde İrlandalı Hristiyan bir ailenin oğlu olan Adam ile Müslüman ve Türk bir ailenin kızı Havva’nın sıra dışı aşkı anlatılacak.

İçimizden Biri dizisi nerede çekiliyor?

Bir yaz dizisi olarak karşımıza çıkacak olan İçimizden Biri dizisinin hikayesi Ege’de geçiyor. İçimizden Biri dizisinin çekimlerinin Muğla ilinin önemli tatil beldelerinden olan Marmaris’te  Temmuz sonunda başlaması planlanıyor.