İki diplomalı 44 yaşındaki kadın öğretmen 13 yaşındaki kıza tecavüzden tutuklandı

Bir ilkokulda müdür yardımcısı olarak görev yapan 44 yaşındaki bir kadın öğretmen 13 yaşındaki bir kıza tecavüz suçundan tutuklandı. Dünya İngiltere'de iki uzmanlık diploması bulunan kadın öğretmenin küçük kızlara tecavüzünü ve yaşlı erkeklerle cinsel ilişkiye zorlaması skandalını konuşuyor.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100

St George's Central Church of England İlköğretim Okulu'nda yaklaşık on yıldır çalışan sapık öğretme Julie Morris, olayın ordaya çıkması ile gözaltına alındı.

Çalıştığı ilkokulda müdür yardımcısı olarak görev yapan 44 yaşındaki kadın öğretmen 13 yaşından küçük kıza saldırıya yardım ve yataklık etmek ve reşit olmayan bir kızla cinsel ilişkiye teşvik etmekle suçlanıyor.

Julie Morris'in tecavüz skandalı dün ortaya çıkar çıkmaz dünya gündemini sarstı. Skandal okul yönetimine iletilen bir mektupla ortaya çıktı. 

St George's Central Church of England İlköğretim Okulu'nda yaklaşık on yıldır çalışan 44 yaşındaki Julie Morris, Pazartesi günü mahkemeye çıkarıldığında gözaltına alındı.

340 öğrencili okuldaki çocukların ebeveynleri ise 13 yaşındaki çocuğa tecavüz haberlerinin ardından büyük bir şok yaşadı.

Sapık kadın öğretmen Julie, 13 yaşından küçük bir kıza tecavüze yardım ve yataklık etmek ve yine 13 yaşından küçük bir çocukla cinsel aktiviteye teşvik etmekle suçlanıyor. Okuldan hemen uzaklaştırılan Julie şu an yargı önüne çıkacağı günü bekliyor

Tecavüzlerde yanlız değildi

Polis, sapık kadın öğretmenin 52 yaşındaki David Morris ile birlikte çocuğa tecavüz etmekle suçlandığını doğruladı. Sapık öğretmenin hem küçük kızlara tecavüz ettiği hemde yaşlı erkeklerle cinsel birlikteliğe zorladığı belirtiliyor.

Tecavüz suçlamalarının diğer bir sanığı olan David Morris'le Julie Morris'in karı koca olmadıkları ve sapık çiftin akraba bile olmadıkları, sadece soyadlarını aynı olduğunun altı çiziliyor.

İddia edilen kurbanın bir öğrenci olduğuna inanılmıyor ve Merseyside polisi sözcüsü, suçların Julie Morris'in istihdamıyla 'ilgisiz' olduğunu söyledi.

Mağdur kız öğrencinin ise sapık öğretmenin okulunda öğrenci olup olmadığı ise saklanıyor.

Sapık kadın öğretmen 4 Ekim'de Liverpool Kraliyet Mahkemesi'nde hakim karşısına çıkacak.

İki diploması var ve başarı grafiği yüksek

Linkedin'e göre Julie Morris, Lancaster Üniversitesi'nden psikoloji diplomasına ve ayrıca Ormskirk, ayrıca Lancashire'daki Edge Hill Üniversitesi'nden uzman bir matematik öğretmeni diploması var.