İndirimli ürünü alabilmek için reyonların üzerinden atladı

Süpermarketin sınırlı sayıda getirdiği indirimli ürünü almak isteyen vatandaşlar adeta yarışa girdi. Kameraya yansıyan görüntülerde, bir adamın reyonun üzerinden atladığı görüldü.

Türkiye'de birçok süpermarket indirim günleri yaparken, bazı süpermarketlere de sınırlı sayıda teknoloji ürünleri geliyor. Normalden daha uygun fiyata gelen sınırlı ürünleri almak isteyen vatandaşlar, market önlerinde sıraya giriyor.

Dün bir süpermarkette de yapılan indirim gününde, vatandaşlar istedikleri ürünü daha ucuz fiyata alabilmek için adeta birbiriyle yarıştı. Özellikle teknoloji ürünleri ve mutfak araç gereçleri en çok ilgi gören ürünler arasında yer alıyor. Ürünlerin piyasa ile arasındaki fiyat farkı ve mağazaya az sayıda getirilmesi ise bazen ilginç görüntülere yol açıyor.

Reyonun üzerinden atladı

Bu görüntülerden biri de dün indirim yapan bir marketin mağazasında yaşandı. Vatandaşlar uygun fiyata satılan teknoloji ürününü alabilmek için erken saatlerde, kendilerine yakın olan mağazaların önünde beklemeye başladı.

Kapının açılması ile birlikte mağazaya dalan insanlar, sadece 1 adet geldiği belirtilen ürünü alabilmek için adeta maraton koştu. Bu sırada bir vatandaşın da reyonların üzerinden atlayarak kasaya yöneldiği görüldü.