Alkolün dozunu kaçırınca...

Muğla'nın Marmaris ilçesinde aldığı alkolün dozunu kaçıran İngiliz kadın turist sokak ortasında şekilden şekile girdi. O anlar cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Kaynak: İHA

Aşırı alkol alan İngiliz kadın turisti, çevredeki tanıdıkları üzerine kova ile su dökerek ayıltmaya çalıştı ancak başarılı olamadı. Marmaris'e bağlı Turunç mahallesinde yaşanan olayda, tatil için Marmaris’e gelen İngiliz kadın eğlenmeye gitti.

Gün boyu bir restoranda alkol alan kadın sarhoş olup kendinden geçti. Alkolün etkisiyle garip hareketler sergileyen İngiliz kadın, kendini bir anda sokağa atıp dans etmeye başladı.

Yarı çıplak vaziyette kendini yerden yere atan İngiliz kadının halini görenler şaşkınlıklarını gizleyemediler. Alkollü turist bir ara yoldan geçen taksiyi durdurup garip hareketler yapınca taksi şoförü aracı geri alarak durumdan kurtulmaya çalıştı.

Alkolün etkisiyle ne yaptığını bilmeyen İngiliz turistin ayılması için esnaf kovayla başına su dökse de çılgın kadını frenleyemediler. Bir süre sonra dans etmekten yorgun düşen İngiliz kadın otelinin yolunu tuttu.