İngiltere yer yerinden oynayacak! Prens Harry kitabında her şeyi anlatacak

İngiltere kraliyet ailesine sırtına dönen Prens Harry, 20 milyon dolara bir kitap anlaşması yaptı. Prens Harry'nin kitabı ile İngiltere'de yer yerinden oynayacağa benziyor. Oyuncu eşi Meghan Markle ile saray arasında geçenler ve annesi Lady Diana hakkında yazacakları şimdiden merak konusunu.

Google Haberlere Abone ol

Prens Harry'nin kitabını doğduğu prens kimliğinden çıkıp dönüştüğü adam şeklinde kaleme alacağı söyleniyor. 

Sussex Dükü Prens Harry, kitap anlaşması yaptığını ve anılarını yazacağını açıkladı. İngiltere Kraliyet Ailesi'nin üyeleri Prens Harry ve oyuncu eşi Meghan Markle, Mart 2020'de kraliyetteki görevlerinden ayrılmış, oğulları Archie ile birlikte ABD'nin California eyaletine taşınmıştı.

İkinci bebeklerini bekleyen çift, kraliyetteki son resmi görevlerinden tam 1 yıl sonra, 7 Mart 2021'de ünlü televizyoncu Oprah Winfrey ile bir röportaj gerçekleştirmişti.

Bebeklerinin rengi bile sorun olmuştu

Sussex Dükü ve Düşesi ilk olarak 2. bebeklerinin kız olacağını müjdelerken, ilk bebekleri doğmadan önce sarayda yaşadıkları sorunları anlatmış ve Meghan'ın hamileliği sırasında bebeğinin cildinin "ne kadar koyu" olabileceğine ilişkin sarayda "endişeler" olduğunu bu nedenle de bebeklerine unvan verilmediğini söylemişti.

Çiftin ikinci çocukları Lilibet "Lili" Diana Moundbatten-Windsor ise, 4 Haziran'da ABD'nin California eyaletinde Cuma günü 11:40'ta dünyaya gelmişti.

Ailesiyle arası gergin olan ve ABD'ye yeni bir yaşam kuran Prens Harry’nin anılarını aktaracağı kitap anlaşmasını kabul ettiği açıklandı.  'Doğduğu prens olarak değil, dönüştüğü adam olarak' anılarını kaleme alacağını belirtti.

Prens Harry, hikayesini anlatırken kitapta inişler, çıkışlar, hatalar ve alınan derslerinin yer alacağını ifade etti.

Merakla beklenen kitaba ilişkin kraliyetten henüz bir açıklama yapılmadı.