Öldürüp, yaralayıp, intihar etmişti!.. Görüntüleri ortaya çıktı!

Konya’nın Cihanbeyli ilçesinde bir kişiyi yaralayan, eski kayınvalidesini öldürdükten sonra intihar eden İrfan Taşkafa; elinde tüfek, belinde tabanca ile cinayeti işlemeye gittiği ortaya çıktı.

Öldürüp, yaralayıp, intihar etmişti!.. Görüntüleri ortaya çıktı!

Olay, önceki gün Cihanbeyli ilçesinde gerçekleşmişti. İrfan Taşkafa, esnaf M.K’nin iş yerine giderek av tüfeği ile ateş edip M.K'yi yaralamıştı. Taşkafa, daha sonra İnsuyu Mahallesinde oturan eski eşinin annesi Sevim Koç’u evinde vurmuştu. Sevim Koç hayatını kaybederken, yaşanan iki olayın ardından polis ve jandarma ekipleri, cinayet zanlısı İrfan Taşkafa’yı yakalamak için çalışma başlatmıştı. Yapılan araştırma sonucunda İrfan Taşkafa'nın kullandığı kiralık otomobilin Pınarbaşı Mahallesinde olduğu tespit edilmişti. Araçta yapılan inceleme sonucu Taşkafa'nın araç içerisinde intihar ettiği tespit edilmişti.

Bir kişiyi yaralayan, eski eşinin annesini öldürdükten sonra intihar eden İrfan Taşkafa’nın tüfekle vurarak yaraladığı M.K’nin işyerine elinde tüfek, belinde tabanca ile giderken görüntüleri ortaya çıktı.