Bunun adı vahşet! Yavru kediyi defalarca tekmeledi, can çekişmesini izledi

İstanbul Bayrampaşa, Kuru Gıda Hali'nde esnaflık yapan bir kişi yavru kediyi defalarca tekmeleyerek öldürdü. Can çekişen kedinin ölmesini bekleyen cani, kediyi çöp konteynırının yanına bıraktı. Dehşete düşüren o anlar güvenlik kamerası tarafından anbean kaydedildi.

Bayrampaşa'da bulunan Kuru Gıda Hali'nde meydana gelden olayda, esnaflık yapan R.A., işyerinin önünde bulunan yavru kediyi ayağıyla tekmeleyerek ezmeye başladı. R.A.'nın tekme attığı yavru kedi, yerde sürüklendi.

Bulunduğu yerden kalkarak can çekişen yavru kedi, bir süre sonra olduğu yere yığıldı. Yavru kedinin başında dakikalarca ölmesinin bekleyen R.A., daha sonra süpürge ile kediyi sürükleyerek çöp konteynırının yanında götürdü. Burada da süpürge ile yavru kediye vurmaya devam eden R.A., öldürdüğü yavru kediyi orada bırakarak olay yerinden uzaklaştı.

Dehşete düşüren anlar kamerada 

R.A.'nın kediyi tekmeleyerek öldürdüğü o anlar, sitenin güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerin site yönetimi tarafından izlenmesi üzerine, durum polis ekiplerine bildirildi. Polis ekipleri, görüntüler üzerine tespit ettikleri şüpheli R.A.'yı gözaltına aldı.

Fatma Aktuna ise "O adamı hapse atsınlar. O hayvanın canını o mu vermiş? Ben olsam, o adamın yüzüne tükürürüm" diye konuştu.