Beyoğlu'nda dehşet anları! Hiç acımadan kafalarına tek tek sıktı

İstanbul Beyoğlu'nda boşanma aşamasında olan çiftin yakınları arasında silahlı çatışma çıktı. Kanlı biten olayda 4 kişi öldürüldü. O anlara ait dehşet görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde gelinin babası, yerde yatan kişileri öldürdükten sonra tek tek başlarına defalarca ateş ettiği görüldü.

Kaynak: İHA

Beyoğlu Örnektepe Kanarya Sokak önceki gün yaşanan olayda, kısa süre önce evlenen Berk Giray ve Hacer Giray çifti boşanma kararı aldı. Evden ayrılan Hacer Giray, dayısının evine geldi. Eşiyle tekrar barışmak isteyen damat Enes Berk Giray, yanına babası ve halasını alarak Hacer Giray'ın kapısına dayandı. Burada yaşanan tartışma üzerine Mürsel Ağrı da olay yerine geldi, çıkan çatışmada kayınpeder Mürsel Ağrı, bacağından vuruldu, silahını çeken Ağrı, damadı Berk Giray'ı, dünürünü ve damadın kuzenin vurarak öldürdü. 

Gözünü kırpmadan öldürdü

Gözaltına alınan yaralı Mürsel Ağrı polis nezaretinde hastaneye kaldırılmıştı. Olayın öncesinde çıkan kavgada yaralanan Beytullah Akçay ise ertesi gün kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmiş, İrfan Akçay da hastanede tedavi altına alınmıştı.
Yaşanan dehşet anlarına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde, gelinin babasının şahıslarla kavga ettiği ve hepsini öldürdükten sonra hepsine tek tek başlarına defalarca ateş ettiği görüldü.