Sokak ortasında dehşet

İstanbul Gaziosmanpaşa'da adeta bir dehşet yaşandı. Genç kadını herkesin gözü önünde sopayla dövüp yerlerde sürükleyen adam, "Karakola gidiyorum" diyen kadına, "Polisle gel, beni suçüstü yakalayın" diye bağırdı. O anlar kameralar tarafından kaydedildi.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: İHA

İstanbul Gaziosmanpaşa'da bir kadın sokak ortasında sopayla dövüldü. Yaşananlardan birbirlerini tanıdıkları anlaşılan adamla kadın arasında geçen diyalog ise dehşete düşürdü. Ağır şekilde darp edilen kadının, "Karakola gidiyorum" demesi üzerine adam, "Polisle gel, beni suçüstü yakalayın. Ben bir şey yapmıyorum. Öldürürüm seni. Cehennemin dibine git. Bir daha bu kapıya gelme" diye bağırdı.

Gaziosmanpaşa Yeni Mahalle’de meydana gelen olayda bağımlı olduğu iddia edilen bir şahıs, bir kadını elindeki sopayla öldüresiye dövdü. Talihsiz kadın, aldığı sopa darbeleriyle yere düştü. Sokak ortasında kadına şiddet uygulayan şahıs, kadını yerlerde sürükledi. Darp edilen kadının “Şimdi karakola gidiyorum” demesi üzerine çılgına dönen şahıs “Polisle gel, beni suçüstü yakalayın. Ben bir şey yapmıyorum. Öldürürüm seni. Cehennemin dibine git. Bir daha bu kapıya gelme” diye bağırdı.

Dehşet anları kameralara yansıdı

Çevredeki kadın ve çocukların gözleri önünde yaşanan dehşet anları bir vatandaş tarafından telefonla kaydedildi. İzleyenlerin içini acıtan görüntülerde bir kadının eli sopalı bir şahıs tarafından darp edildiği görülüyor.