İstanbul Korona virüs yoğunluk haritası güncellendi

Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan Hayat Eve Sığar uygulamasındaki İstanbul yoğunluk haritası güncellendi. Güncellenen uygulamayla, İstanbul'daki tüm ilçelerin korona virüs vaka ve risk durumları görüntülenebiliyor.

İstanbul mahalle mahalle sokak sokak koronavirüs yoğunluk durumu evinizin yakınlık durumuna göre sorgulanıyor. Ayrıca merak ettiğiniz diğer bölgelerdeki covid 19 son durumunu da öğrenebiliyorsunuz. Bir çok ilçenin risk durumunda olumlu değişimler yaşandığı güncellenen harita bilgileri ile bugün tekrar yenilendi. İşte, Zeytinburnu, Avcılar, Sarıyer, Şirinevler, Ümraniye, Kadıköy, Bağcılar, İstanbul korona virüs (koronavirüs) mahalle mahalle korona virüs dağılımı ve İstanbul korona virüs haritasında son durum bilgileri..

Korona virüsüyle mücadele kapsamında hizmete sunulan Hayat Eve Sığar uygulaması korona virüsü yoğunluk durumlarını gösteriyor. İstanbul'un tüm ilçelerindeki korona virüs yoğunluk haritasında kullanıcılar sadece yakın çevresindeki değil, diğer tüm illerdeki vaka yoğunluklarını da görebiliyor. İşte, korona virüs İstanbul risk ve yoğunluk durumu ve ilçe ilçe korona virüs vaka ve son durum bilgileri haritası...

Korona virüs salgını kapsamında vatandaşların bölgelerindeki risk durumlarına bakabilmelerine ve kendi sağlıklarını takip edebilmelerine imkan tanıyan "Hayat Eve Sığar" mobil uygulaması güncellendi. Yapılan değişiklik ile birlikte bazı ilçelerdeki Kovid-19 son durumu değişikliği dikkat çekti.

Yapılan güncellemenin ardından menüde mavi renkten kırmızı renge doğru riskler belirlendi. Buna göre mavi düşük riskli bölge olarak görülürken, kırmızı bölümler yüksek riskli alanları ifade ediyor