10 ilçede su kesintisi

İstanbul'da 10 ilçe geçici bir süre susuz kalacak. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin yaptığı açıklamaya göre 10 ilçede su kesintisi yaşanacak. İşte o ilçeler...

10 ilçede su kesintisi

Su idaresi İSKİ'ye bağlı olan İstanbul'da geçici bir süre bazı ilçelerde su kullanılamayacak. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin açıklamasına göre, 10 ilçede su kesintisi yaşanacak.

Şebeke hattı yenilenmesi, hat arızası ve basınç düşüklüğü gibi nedenlerle su tesisatında gerçekleşecek çalışmalardan ötürü uygulanacak kısa süreli kesintilerin tamamının aynı gün içerisinde bitirileceği ve bu ilçelerde yeniden su kullanımının başlayacağı da açıklamaya eklendi.

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi 19 Kasım Perşembe günü yaşanacak su kesintisi hakkında bilgi verdi. 

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) 19 Kasım Perşembe günü İstanbul'da su kesintisi yaşanacak ilçeleri duyurdu. Su kesintileri Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Büyükçekmece, Bakırköy, Beykoz, Esenyurt, Maltepe, Sultangazi ve Silivri ilçelerinde su kesintisi yaşanacak.

10 ilçede su kesintisi - Resim : 110 ilçede su kesintisi - Resim : 210 ilçede su kesintisi - Resim : 310 ilçede su kesintisi - Resim : 4