İstanbul'da film gibi olay

İstanbul’da yeni eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte narkotik ekipleri, okul önlerinde denetim gerçekleştirdi. Bu sırada çok ilginç bir olay yaşandı.

Kaynak: tv100
İstanbul'da film gibi olay - Sayfa 1

. Durdurulan araçları didik didik arayan polis, kucağında bebekle seyreden sürücüyü görünce şoke oldu. Kimliği yanında olmayan sürücünün yerine direksiyona geçen polis, hasta olduğu öğrenilen bebeği doktora götürdü.

İstanbul'da film gibi olay - Sayfa 2


2019-2020 yeni eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte İstanbul Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, mega kentin bir çok noktasında çeşitli uygulamalarını sürdürüyor.

İstanbul'da film gibi olay - Sayfa 3

Bu kapsamda Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne bağlı narkotimler, Beyoğlu Kasımpaşa Ahmet Emin Yalman İlkokulunun önünde uygulama noktası oluşturdu.

İstanbul'da film gibi olay - Sayfa 4

Hazırlıklarını tamamlayarak denetime başlayan polis, şüpheli gördükleri araçları tek tek durdurdu. İçerisinde kişilerin üstlerini arayan narkotimler, Genel Bilgi Tarama (GBT) sorgularını da yaptı. Çevrede geniş güvenlik önlemi almayı da ihmal etmeyen ekipler, hassas burunlu narkotik köpekleriyle de arama yaparak adeta kuş uçurtmadı.