İstanbul'da uyuşturucu taciri kardeşlerin 'zula evi'ne baskın

İstanbul'da uyuşturucu ticareti yaptığı belirlenen kardeşlerin 'zula evi' olarak kullandığı eve baskın düzenlendi. Emniyet ekipleri tarafından yapılan baskında yüklü miktarda kokain, bonzai ve silah ele geçirildi.

Uyuşturucu taciri kardeşlerin 'zula evi'ne baskın

İstanbul Gaziosmanpaşa'da zehir ticareti yaptığı belirlenen Kubilay V. ile Selçuk V.'nin evine narkotik ekipleri tarafından baskın düzenlendi. Baskında uyuşturucu madde ve silah ele geçirildi.

Gaziosmanpaşa Emniyet Müdürlüğü ekipleri uyuşturucuyla mücadelede hız kesmiyor. Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ve Mobilpark ekipleri Şemsipaşa Mahallesi’nde uyuşturucu satışı yaptığı belirlenen Kubilay V. ve Selçuk V.’nin evine baskın düzenledi.

“Zula evi” olarak kullanılan ikamette gerçekleştirilen aramalarda, 1 kilogram 290 gram bonzai maddesi, uyuşturucu madde ticaretinde kullanıldığı değerlendirilen 3 adet cep telefonu, ruhsatsız av tüfeği ve bir miktar para ele geçirildi. Baskında gözaltına alınan zehir taciri kardeşler, Gaziosmanpaşa Asayiş Büro Amirliği’ndeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.