Juventus'u sarsan karar! Ronaldo ayrılıyor

Gerek futbol kariyeri gerekse özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Portekizli yıldız Cristiano Ronaldo'nun ayrılık kararı aldığı haberleri gündemi sarstı.

Google Haberlere Abone ol

İtalya Serie A ekiplerinden Juventus'un Portekizli ünlü futbolcusu Cristiano Ronaldo'nun takımdanayrılık kararı aldığı ve bunu menajeri Jorge Mendes'e ilettiği iddia edildi.

İtalyan devi Juventus, gelen haberle sarsıldı. takımın süperstarı Cristiano Ronaldo, takımdan ayrılıyor. Libero gazetesinde görev yapan Fabio Santini, 7 Gold kanalında yaptığı açıklamalarda oyuncunun ayrılık kararı aldığını ifade etti.

Santini'nin açıklamasında, Cristiano Ronaldo'nun ayrılık kararını menajeri Jorge Mendes'e ilettiği ve yeni bir macera istediği iddia edildi.

Cristiano Ronaldo'nun yeni durağına ilişkin de açıklamada bulunan Santini, "Portekizli yıldız, Fransa'ya PSG'ye gitmeyi planlıyor. Durumun nasıl gelişeceğini göreceğiz" ifadelerini kullandı.

Juventus'un da bir süredir oyuncunun yüksek maaşından dolayı rahatsız olduğu ve yolları ayırmaya sıcak bakabileceği belirtiliyordu.