İyi Aile Babası 4. Bölüm full izle

Kanal D'nin severek izlenen yeni dizisi İyi Aile Babası'nın 4. Bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için İyi Aile Babası dizisi ilk bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte 24 Aralık 2020 tarihinde yayınlanan İyi Aile Babası 4. Bölüm…

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Yapımcılığını Süreç Film'in, senaristliğini Selçuk Aydemir'in, yönetmenliğini Hakan Algül’ün üstlendiği, kadrosunda Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon, Timur Acar gibi isimlerin yer aldığı İyi Aile Babası dizisinin ilk bölümü yayınlandı. 24 Aralık 2020 tarihinde yayınlanan İyi Aile Babası dizisinin ilk bölümü tek parça olarak internete yüklendi. İşte İyi Aile Babası dizisinin 4. Bölüm tek parça linki…

İyi Aile Babası 4. Bölüm izle

İyi Aile Babası 4. Bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

İyi Aile Babası 3. bölüm ne olmuştu?

Oğulcan'ın, Tarkan'a olan hayranlığı ortaya çıkıyor ve tüm aile Oğulcan'ın kendisini Tarkan'a benzetmesi şaşırtırken Rıfkı'nın evden kovulup Mehmet Alilere yerleşmesi Pamuk Ailesi'nin gündemini değiştiriyor. Damla'nın okuldaki şarkı yarışması daha başlamadan Damla'da sahne korkusu olduğu ortaya çıkıyor. Ayfer ise bu duruma çözüm bularak Pamuk Ailesi sahnede Damla'ya destek oluyor.

Diğer yandan Arife, ufak bir talihsizlikle belini incitiyor ve hastanelik oluyor. Mehmet Ali ise Aslı'nın işinden istifa etmesiyle birlikte maddi olarak sıkıntıya giriyor ve bu durumu ailesine belli etmeden çözmeye çalışıyor. Sonunda beklediği yardım Arife'den geliyor. Ayrıca dünyaya iz bırakmakla, iyi aile babası olmak arasında bir seçim yapmak zorunda kalan Mehmet Ali, Ayfer'in ortaya çıkan hastalığı sayesinde ikisini de bir arada yapabileceğini fark ediyor.

İyi Aile Babası dizisi konusu nedir?        

Mehmet Ali Pamuk, evli ve üç çocuklu, İstanbul Anadolu Yakası’nda, mahalle arasında özel halk sağlığı kliniği sahibi, idealist bir hekim ve daha da idealist bir aile babasıdır. Mehmet Ali, tıp fakültesinde okurken, kampüste tanıştığı, halkla ilişkiler bölümünde okuyan ve çok güzel bir İstanbul Kadıköy kızı olan Aslı’ya aşık olmuş ve sonunda O’nunla evlenmeyi başarmıştır. 

Aslı da, Mehmet Ali’yi severek evlenmiştir; ama zavallının, Mehmet Ali ile evlenirken, aynı anda Mehmet Ali’nin ailesiyle de evleniyor olduğundan haberi yoktur. Mehmet Ali, evlendikten sonra, en azından bir süreliğine kira vermemek için, eskiden Adana’nın önemli ağalarından olan İbrahim dedesinin annesine bıraktığı üç katlı eski apartmanın orta katında oturmayı uygun görünce; yeni evli çiftin tüm hayatları, giriş katında oturan anne babalarının hayatıyla iç içe geçmiştir.

Yıllar geçmiş, çiftin çocukları olmuş, hepsi okul çağına gelmiş, hatta büyük kızları evlenme çağına yaklaşmıştır, ama değişen hiçbir şey olmamıştır. Zavallı Kadıköy kızı Aslı, hala aynı apartmanda, giriş katında oturan kayınvalidesi ve kayınpederi ile birlikte yaşamaktadır ve 7/24 kayınvalide baskısı altındadır.

İyi Aile Babası dizisi oyuncuları kimdir?

 • Çağlar Çorumlu(Mehmet Ali Pamuk)
 • Şebnem Bozoklu (Aslı Pamuk)
 • Melek Baykal(Arife Pamuk)
 • Salih Kalyon (Kerami Pamuk)
 • Timur Acar (Rıfkı Pamuk)
 • Eslem Akar (Yağmur)
 • Bahar Süer (Ayfer)
 • Berke Üsdiken (Emre Güney)
 • Ecrin Su Çoban (Damla Pamuk)
 • Berat Efe Parlar (Oğulcan Pamuk)
 • Beste Bereket (Aydan Hemşire)
 • Rukan Demir (Çilem Hemşire)