Kadın sevgilisiyle öpüştüğü ortaya çıkan Senem Kuyucuoğlu her şeyi itiraf etti!

Kadın sevgilisiyle öpüştüğü fotoğrafları ortaya çıkan 2009 Türkiye Güzeli Senem Kuyucuoğlu, her şeyi itiraf etti. Kuyucuoğlu, ""Evet öpüştüğümüz doğrudur. Kendisi benim sevgilim olur" dedi. İşte ayrıntılar...

Google Haberlere Abone ol

Snob Magazin'in haberine göre; Geçtiğimiz haftalarda kadın arkadaşıyla öpüştüğü anları sosyal medyadan paylaşması hatırlatılan Senem Kuyucuoğlu, "Evet öpüştüğümüz doğrudur. Kendisi benim sevgilim olur. Nişantaşı'nda aynı evde yaşıyoruz. Bana göre çok cici bir kız. Aynı zamanda bir tarafı Rus diğer tarafı İranlı olduğu için onu çok kıskanıyorum" ifadeleriyle sosyal medyanın gündemine oturdu.

"Hedefimiz tüm dünyaya açılmak"

İş hayatına atıldığını söyleyen Kuyucuoğlu, "Bir prodüksiyon şirketine ortak oldum. Ayrıca sevgilimle ortak bir iç çamaşırı markası da kurduk. Hedefimiz tüm dünyaya açılmak" dedi.

"Kendi hayatımı kendi ellerimle mahvettim"

2009 Türkiye Güzeli Senem Kuyucuoğlu, Gökhan Çınar’ın hazırlayıp sunduğu ‘Katarsis’ programına konuk olmuştu. Türkiye'de ve Amerika'da modellik yaptığı dönemde basına servis edilen cinsel görüntüleriyle çok konuşulan Kuyucuoğlu, "Hayatım alt üst oldu. Kendi hayatımı kendi ellerimle mahvettim" demişti.

"En yakın arkadaşım tarafından afişe edildim"

Cinsel eğilimim de dahil yaşadığım her şeyi insanlardan uzakta yaşamayı tercih ettim" diyen Kuyucuoğlu, "En yakın arkadaşım tarafından afişe edildim. Bu kadar şeyi saklayıp, bir anda kendimi odak noktası olarak buldum. Bu çok rencide ediciydi" ifadelerini kullanmıştı.