Kadın olmadan hamile kaldı!

Dünya Mikey Chanel isimli kişiyi konuşuyor. Mikey, bir erkek çocuk olarak dünyaya geldi ancak şu anda hamile. İşte Mikey Chanel'ın dünyayı hayrete düşüren hikayesi...

Erkek genital organıyla doğan Mikey Chanel, rutin bir kontrolde ‘şans eseri’ yumurtalıkları, rahmi ve döl yatağı tüpleri olduğunu öğrendi ve şimdi hamile. Nadir görülen PMDS adlı sendromla dünyaya gelen Chanel, hayatının bundan sonraki kısmında insanların bu durumu anlaması ve normal karşılaması için çalışacak.

Erkek genital organıyla doğdu, içerde bir de rahim vardı!

Erkek genital organıyla doğan Mikey Chanel adlı gencin hayatı, rutin bir doktor kontrolünde yumurtalıkları, rahmi, rahim boyu ve döl yatağı tüplerinin olduğunu öğrenmesiyle değişti.

Şimdi 18 yaşındaki olan Chanel bir erkek olarak dünyaya geldi, fotoğraftaki gibi bir erkek çocuğuydu ama kendini her zaman diğer erkek arkadaşlarından farklı hissetti. Mirror gazetesine konuşan Chanel, anne karnında ceninken yapılan testler, onun kız olduğunu ortaya çıkarırken, erkek cinsel organıyla doğunca ailesini ve doktorları şaşırttığını anlattı.

Ultrasona girince hayatı değişti

ABD’nin Boston şehrinde yaşayan Chanel, “Ben başlangıçtan itibaren farklıydım. Beş yaşındayken teyzemin çantalarıyla oynar, annemin rujunu sürerdim. Hiçbir zaman bir erkek gibi hissetmedim. Oldukça kadınsıydım ve hiçbir zaman tam bir ‘erkek ergenliği’ döneminden geçmedim” dedi. Yüzünde çok az tüy olduğunu söyleyen Chanel, “Her zaman kalçalarımın belirgin olduğu kadınsı vücut şekline sahip oldum” diye konuştu.