Kağıt Ev 5. Bölüm full izle

Başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay gibi isimlerin paylaştığı Star TV’nin yeni dizisi Kağıt Ev’in 5. bölümü yayınlandı. Kağıt Ev dizisi 5.bölümde; Cihan, otuz yıllık karısının babasının bir katil olduğunu öğrenmişti. İşte 10 Mayıs 2021 tarihli Kağıt Ev 5.Bölüm..

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Can Nergis, Nihal Koldaş gibi isimlerin kadrosunda bulunduğu Kağıt Ev dizisinin 5. bölümü yayınlandı. Yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez’in, yer aldığı dizinin yapımcılığını Saner Ayar yapıyor. 10 Mayıs 2021 tarihinde yayınlanan Kağıt Ev dizisi 5.bölümde; Görgü tanığının, Azra’nın canlı yayınında Mert’i suçlaması üzerine, Mert İnci’yle sevgili olduklarını itiraf etmek zorunda kalır. Issız kayalıklara bırakılan İnci’nin cesedinin bulunmasından sonra Gülsüm evine döner. Cihan, otuz yıllık karısının babasının bir katil olduğunu öğrenmişti. İşte, Kağıt Ev dizisinin 5. bölüm tek parça linki…

Kağıt Ev 4.Bölümde ne olmuştu?

İnci'nin cansız bedenini bahçedeki bostandan çıkarıp, intihar süsü verebilecekleri bir yere taşırken kaza geçiren Cihan ve Aylin; bu tehlikeli hamlelerini hem kızları Cemre hem de oğulları Mert için yapmaktadırlar. Oysa yaptıkları her hamle ile baş edilmesi imkansız çıkmazlara düşerler. Azra, programında bulduğu sürpriz konukla okların Mert’in üzerine çevrilmesine neden olur.

Kağıt Ev 5. Bölüm izle

Kağıt Ev 5. Bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Kağıt Ev Konusu Nedir?

Fırtına ailesinin, 6 çocuklarıyla sürdürdükleri mutlu aile hayatı, bir günde yerle bir olur. Ceza Hukuku Profesörü Cihan Fırtına, uzun zamandır yayınlarına katıldığı 'Suçlu Peşinde' programının yapımcısı Azra İnce'nin cazibesine yenik düşer ve karısı Aylin'i aldatır. Başarılı bir avukat olan Aylin, işi ve 6 çocuğu arasında koştururken, bu ihaneti farketmez bile.

Fakat 56 yaşındaki kızları Cemre, ihaneti yakalar. Ancak şüpheleri onu yanlış kadına götürür. Yıllardır evlerinde çalışan Gülsüm'ün kızı İnci'yi hedefe koyar. Aile tarafından burslu okutulan İnci, Cemre'nin hışmına uğrar ve yaptıkları kavgada ölür.

Ortadan kaybolan kızını arayan Gülsüm'ün tek sığınağı, Fırtına ailesidir. İnci'yi göz yaşları içinde arayan bir diğer kişi de, ailenin büyük oğlu Mert'tir... Çünkü İnci, Mert'in herkesten gizlediği sevgilisidir.

Fırtına ailesi vicdan, merhamet, ihanet üçgeninde sınanırken, Cihan'a tutkuyla bağlanan Azra da, zamanla bir öldüren cazibe figürüne dönüşecektir.

Kağıt Ev dizisi oyuncuları kimdir?

 • Erdal Beşikçioğlu (Cihan)
 • Nur Fettahoğlu (Aylin)
 • Tuvana Türkay (Azra)
 • Can Nergis (Bülent)
 • Nihal Koldaş (Gülsüm)
 • Helin Kandemir (Cemre)
 • Nejat Uygur (Mert)
 • Bülent Gültekin (Çetin)
 • Yaşar Üzer (Halil)
 • Bulut Teker (Melisa)
 • Tuğçe Aykut (İnci)