Sokak ortasında tekme yumruk dayak yedi! Kavga gören vatandaşların tepkisi 'pes' dedirtti!

Kağıthane'de bir şahıs, konuşma bahanesiyle çağırdığı eşine, sokak ortasında tekme ve yumruklarla saldırdı. Kadının çığlıklarını duyan Gültepe Polis Merkezi Amirliği, hemen olaya müdahale ettiler, kadını kurtarıp şahsı ise gözaltına aldılar. Darp anı, güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde darp anı sırasında kadının çığlıklarını duyan ve o sırada oradan geçen vatandaşların hiçbir şey olmamış gibi yürümeleri pes dedirtti.

Olay, geçtiğimiz hafta Pazartesi günü saat 16.30 sıralarında Kağıthane Telsizler Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre semtte yaşayan bir kadın, şiddet gördüğü eşinden kurtulmak için uzaklaştırma kararı aldırdı. Ancak kadının peşini bırakmayan şahıs, onu konuşma bahanesiyle karakolun yan tarafına çağırdı. Burada dakikalarca tartışan çift ardından duvar kenarına oturarak konuşmaya devam etti. Bir süre sonra ayağa kalkan şahıs, sokak ortasında vatandaşların gözleri önünde eşini yumruk ve tokatlarla dövmeye başladı.

Sokak ortasında tekme yumruk dayak yedi! Kavga gören vatandaşların tepkisi 'pes' dedirtti! - Resim : 1

Gözaltına alındı!

Vatandaşların hiçbir şey olmamış gibi yürüyüp yanlarından gittiği olayda, Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü Gültepe Şehit Mehmet Pat Polis Merkezi Amirliği ekipleri kadının çığlıklarını duydu. Hemen harekete geçen polis ekipleri, kadını elinden kurtardıktan sonra şahsı gözaltına aldı. Darp ve polisin müdahale ettiği anlar ise kameralara saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, kadınla tartışan şahıs ayağa kalkarak yumruk atmaya başlıyor. Kadını dövdüğünü gören vatandaşlar ise yürümeye devam ediyor. Sesleri duyan polis ekipleri ise şahsı gözaltına alarak kadını da koruyor.

Öte yandan, kadının kendisine saldırgan eşinden uzaklaştırma kararı olduğu öğrenildi. Şahıs emniyette adli işlem yapıldığı bilgisine ulaşıldı.

Sokak ortasında tekme yumruk dayak yedi! Kavga gören vatandaşların tepkisi 'pes' dedirtti! - Resim : 2

Sokak ortasında tekme yumruk dayak yedi! Kavga gören vatandaşların tepkisi 'pes' dedirtti! - Resim : 3

Sokak ortasında tekme yumruk dayak yedi! Kavga gören vatandaşların tepkisi 'pes' dedirtti! - Resim : 4

Sokak ortasında tekme yumruk dayak yedi! Kavga gören vatandaşların tepkisi 'pes' dedirtti! - Resim : 5