Kahraman Babam 3.Bölüm full izle

Show Tv ekranlarının yeni dizisi Kahraman Babamın 3. bölümü yayınlandı. Kahraman Babam dizisi 3.Bölümde; Herkesten gizli aşk yaşayan İlker ve Menekşe giderek köşeye sıkışıyor.İşte 21 Haziran 2021 tarihinde yayınlanan Kahraman Babam 3.Bölüm…

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Yeni dizi Kahraman Babam ilk bölümü yayınlandı. 21 Haziran 2021 tarihinde yayınlanan Kahraman Babam dizisinin 3. Bölümüde; Uğur ve Yavuz'un aynı ortamda olmasıdikkat çeker. Herkesten gizli aşk yaşayan İlker ve Menekşe giderek köşeye sıkışıyor. Yavuz'un Menekşe'yi işten kovmasının sebebi merak konusu olurken Murat için endişelenen itfaiye ekibi korku dolu anlar yaşıyor. İşte Kahraman Babam dizisinin 3.Bölüm tek parça linki…

Kahraman Babam dizisi konusu nedir?

Dram ve aksiyonu bir araya getiren hikayesiyle dikkat çeken 'Kahraman Babam' bir baba kızın duygu yüklü hikayesini ekranlara getiriyor. Öte yandan kahraman itfaiyecilerin zorlu mücadelelerini de ele alıyor.

Kahraman Babam 3.Bölüm izle

Kahraman Babam 3.Bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Kahraman Babam dizisi 2.Bölümde ne olmuştu?

Uğur karısının canına kast ettiğini düşündüğü adamlara çok yaklaşmıştır. Peşinde olduğu Nazım’ın ani ölümüyle beraber suç üzerine kalır. Aynı anda hem intikam hem de kızına verdiği söz arasında kalan Uğur, parkta onu bekleyen Yonca ve Ömrüm’e yetişebilecek midir?

Etrafındaki herkese hükmetmeye alışık olan Yavuz Furkan’ın tedavisi konusunda Menekşe’ye çeşitli emirler verir ve ummadığı bir tepkiyle karşılaşır. Bir yandan herkesten gizli bir aşk yaşayan İlker ve Menekşe’yi kötü bir sürpriz beklemektedir.Kız kardeşinin ölümünü Uğur’a yükleyen Cem, şimdi de Ömrüm’ün aynı şeyleri yaşamasını istememektedir. Cem ve Uğur büyük bir yüzleşme yaşayacaktır. Bütün bu çatışmaların içinde Uğur ve Cem kendilerini bekleyen zorlu vakada her şeye rağmen birlikte hareket edip, başarılı olmak zorundadırlar. Karısının katiline ulaşmak için canını vermeye hazır olan Uğur sınırlarını zorlayacak ve Yonca’yla karşı karşıya gelecektir.

Kahraman Babam dizisi oyuncuları kimdir?

'Kahraman Babam'ın oyuncu kadrosunda; Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Toprak Sağlam, Sümeyye Aydoğan, Ebrar Alya Demirbilek, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Efekan Can, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Hakan Altıner, Gamze Demirbilek, Yaşar Aydınlıoğlu, Mehmet Mehmetof, Kağan Uluca ve Tuğçe Karabayır gibi birçok önemli isim yer alıyor.