Kahraman Babam 5.Bölüm full izle

Show Tv ekranlarının yeni dizisi Kahraman Babamın 5. bölümü yayınlandı. Kahraman Babam dizisi 5.Bölümde; Cem ve Zehra'nın bebeklerini kaybetmenin acısıyla derin bir üzüntü yaşar. İşte 5 Temmuz 2021 tarihinde yayınlanan Kahraman Babam 5.Bölüm…

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Yeni dizi Kahraman Babam 5. bölümü yayınlandı. 5 Temmuz 2021 tarihinde yayınlanan Kahraman Babam dizisinin 5. Bölümünde; Cem ve Zehra'nın bebeklerini kaybetmenin acısıyla derin bir üzüntü yaşar. Ömrüm'ün vereceği karar merak konusu oluyor. Menekşe'nin Yavuz'un evinde çalışıyor olması iki ailede gerilimi artırmaya başlarken İlker ve Menekşe aşkında da ipler kopma noktasına geliyor. "Menekşe, Furkan'ın gerçek yaşını açıklayacak mı?" sorusunun yanıtı bekleniyor. Uğur ve Yonca arasındaki yakınlaşma ise dikkat çekiyor. İşte Kahraman Babam dizisinin 5.Bölüm tek parça linki…

Kahraman Babam dizisi 4.Bölümde ne olmuştu?

Uğur düşmanın hemen yanı başında, arkasını bir dönse görecek kadar mesafede olduğunu sezmeden araştırmalarına devam etmektedir. Yonca gözü önünde can veren Tufan’ın Uğur ile bir davası olduğunu öğrenmiştir. Yonca hayatında ilk defa bu kadar yakından karşılaştığı ölümün hesabını Uğur’dan soracaktır. Savcıdan da önce…

Cem’in değil de Uğur’un Ömrüm’ün okulundaki etkinliğe katıldığını öğrenen Zehra küplere biner. Ömrüm’ü kaybetme korkusu ona hatalar yaptıracaktır. Ömrüm’ü Uğur’dan tamamen koparmak için şeytani bir plan hazırlar.

Düşmanını dost edinmeyi seven Yavuz karargaha sürpriz bir ziyaret gerçekleştirir. Tekstil fabrikası yangınında raporu hazırlayan itfaiyecileri yakından tanımak istemektedir. Paranın açamayacağı kapı, örtemeyeceği kir olmadığını düşünen Yavuz, Tolga’nın maddi sıkıntılar çektiğini öğrenir. 

İlker’in annesi Adalet aniden İstanbul’a döner ve hiç vakit kaybetmeden Ayşe’nin kapısını çalar. Ayşe, İlker ve Menekşe konusunun ciddiye binmek üzere olduğunu anlamıştır. Buna izin vermeye de hiç niyeti yoktur. Ayşe’nin Adalet’e anlattıkları İlker ile Menekşe’nin ilişkisinde onulmaz yaralar açacaktır. Öte yandan Furkan Menekşe’ye teşekkür etmek için bir hediye verir. Bu hediye Menekşe’nin başına büyük sorunlar açacaktır. 

Kahraman Babam 5.Bölüm izle

Kahraman Babam 5.Bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Kahraman Babam dizisi konusu nedir?

Dram ve aksiyonu bir araya getiren hikayesiyle dikkat çeken 'Kahraman Babam' bir baba kızın duygu yüklü hikayesini ekranlara getiriyor. Öte yandan kahraman itfaiyecilerin zorlu mücadelelerini de ele alıyor.

Kahraman Babam dizisi oyuncuları kimdir?

'Kahraman Babam'ın oyuncu kadrosunda; Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Toprak Sağlam, Sümeyye Aydoğan, Ebrar Alya Demirbilek, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Efekan Can, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Hakan Altıner, Gamze Demirbilek, Yaşar Aydınlıoğlu, Mehmet Mehmetof, Kağan Uluca ve Tuğçe Karabayır gibi birçok önemli isim yer alıyor.