Kahraman Babam 6.Bölüm full izle

Show Tv ekranlarının yeni dizisi Kahraman Babamın 6. bölümü yayınlandı. Kahraman Babam dizisi 6.Bölümde; Zehra, Ömrüm'ü kaybetmemek için Yonca'yı karşısına alıyor. İşte 12 Temmuz 2021 tarihinde yayınlanan Kahraman Babam 6.Bölüm…

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Yeni dizi Kahraman Babam 6. bölümü yayınlandı. 12 Temmuz 2021 tarihinde yayınlanan Kahraman Babam dizisinin 6. Bölümünde; Emre, Uğur hakkında bilgi edinmeye çalışırken Uğur ve Yonca arasındaki yakınlık dikkat çekiyor. Menekşe, İlker ve Furkan cephesinde gelişen olaylar merak uyandırırken Zehra, Ömrüm'ü kaybetmemek için Yonca'yı karşısına alıyor. İşte Kahraman Babam dizisinin 6.Bölüm tek parça linki…

Kahraman Babam dizisi 5.Bölümde ne olmuştu?

Kızıyla kendi evinde vakit geçiren Uğur dünyanın en mutlu insanıyken şimdi de onu kaybetme tehlikesiyle karşı karşıyadır. Zehra’nın oyununa gelmiştir. Ömrüm babası ile Zehra arasında sıkışıp kalmıştır. Yaşadıkları Zehra ve Cem’in büyük bir bedel ödemelerine neden olacaktır. Kızı için çabalayan Uğur’la vakit geçirdikçe onun samimiyetine inanan Yonca, Uğur’a destek olmaya başlamıştır. Profesyonelce yardım ettiği Uğur’a karşı farkında olmadan başka türlü de bir yakınlık duymaya başlamıştır. Hisleri hiç karşılıksız değildir. İlker Adalet’in anlattıklarıyla yıkılır. Menekşe’nin kendisine yalan söylediğini öğrenmiştir. İlker ve Menekşe bu yüzden birbirlerine girer. İkili arasında gerilim tavandır.  Bu arada Yavuz’un Tolga’yla henüz işi bitmemiştir. Samimiyeti arttırmak niyetiyle Menekşe’yi ve ailesini akşam yemeğine davet eder. Tolga’nın Furkan’la karşılaşması Ayşe’yi ve Menekşe’yi zor duruma düşürecektir. Ayşe yemeğe engel olabilecek midir? Yavuz’un planının sekteye uğraması B planını devreye sokmasına neden olacaktır. Yavuz yine parayı kullanarak kundak işinden kalan tüm pürüzleri çözmeyi planlamıştır. Ancak yaptığı hamle Uğur’u durdurmak yerine daha da hırslanmasına neden olur. Uğur çeteyle bağlantı kurabileceği yerin kebapçı olduğunu keşfetmiştir artık. Karısının katilini bulmak uğruna hayatını, mesleğini, her şeyini kaybetmeyi göze almak üzeredir.

Kahraman Babam 6.Bölüm izle

Kahraman Babam 6.Bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Kahraman Babam dizisi konusu nedir?

Dram ve aksiyonu bir araya getiren hikayesiyle dikkat çeken 'Kahraman Babam' bir baba kızın duygu yüklü hikayesini ekranlara getiriyor. Öte yandan kahraman itfaiyecilerin zorlu mücadelelerini de ele alıyor.

Kahraman Babam dizisi oyuncuları kimdir?

'Kahraman Babam'ın oyuncu kadrosunda; Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Toprak Sağlam, Sümeyye Aydoğan, Ebrar Alya Demirbilek, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Efekan Can, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Hakan Altıner, Gamze Demirbilek, Yaşar Aydınlıoğlu, Mehmet Mehmetof, Kağan Uluca ve Tuğçe Karabayır gibi birçok önemli isim yer alıyor.