Kahraman Babam 7.Bölüm full izle

Show Tv ekranlarının büyük ilgiyle izlenen dizisi Kahraman Babamın 7. bölümü yayınlandı. Kahraman Babam dizisi 7.Bölümde; Cem'in Zehra'dan boşanmak istemesi şaşkınlık yaratıyor. İşte 19 Temmuz 2021 tarihinde yayınlanan Kahraman Babam 7.Bölüm...

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Sevilen dizi Kahraman Babam 7. bölümü yayınlandı. 19 Temmuz 2021 tarihinde yayınlanan Kahraman Babam dizisinin 7. Bölümünde; Uğur ve Ömrüm bir araya gelirken Uğur'un duygu dolu konuşması Yonca'yı etkiliyor. Menekşe, hayatına karışıldığı için ailesine isyan ederken İlker, Tolga Kumandan'a Menekşe ile birbirlerini sevdiklerini ve evlenmek istediklerini söylüyor. Tolga'nın vereceği tepki merak konusu olurken, Cem'in Zehra'dan boşanmak istemesi şaşkınlık yaratıyor. Yavuz'un itfaiye ekibinin fotoğraflarına baktığı anlar ise yapacağı hamleler konusunda kafalarda soru işareti oluşturuyor.

Kahraman Babam dizisi 6.Bölümde ne olmuştu?

Yakaladığı ipuçları birbiri ardına çözen Uğur, soluğu düşmanın ininde, kebapçıda almıştır. İçine girdiği karanlık tünelin ucunun beklediği yere çıkacağını çok iyi bilmektedir. Bir hayli ilerlediği davasını terk etmeye hiç niyeti yoktur. Artık karargah ile kebapçı arasında mekik dokuyacaktır. Düşman ile dost olmak için en az düşman kadar ellerini kirletmek gerekir. Uğur önündeki iki yoldan hangisini seçecektir.
Uğur ve Yonca’yı baş başa yakalayan Emre küplere biner. Bu olay Emre’nin takındığı maskelerin bir bir düşmesini sağlayacaktır. Yonca uzun süredir tereddütte olduğu bu ilişkide kendi isteklerini ve arzularını fark edecektir. Yonca farkında olmadan hızla Uğur’a doğru çekilmektedir.
Uğur ve Yonca’yı baş başa yakalayan Emre küplere biner. Bu olay Emre’nin takındığı maskelerin bir bir düşmesini sağlayacaktır. Yonca uzun süredir tereddütte olduğu bu ilişkide kendi isteklerini ve arzularını fark edecektir. Yonca farkında olmadan hızla Uğur’a doğru çekilmektedir.
Tolga’nın maddi sıkıntıları iyiden iyiye gün yüzüne çıkmıştır. Bu sıkıntıların evin içine, Ayşe’nin alışverişine de yansıması bardağı taşıran son damla olacaktır. Yavuz’un planladığı tanışma yemeği tüm bu olayların üzerine tuz biber ekecektir. Boş yere yemek planlamayacağı aşikar olan Yavuz’un Tolga’ya ikisinin de iyiliğine olduğunu düşündüğü bir teklifi vardır.
Menekşe’yi kaybetmeyi hiçbir şart altında göze alamayan İlker itfaiyedeki olaydan büyük bir ders çıkarır. Annesini karşısına alma pahasına da olsa Menekşe ile konuşmaya, sorunları çözmeye karar vermiştir.

Kahraman Babam 7.Bölüm izle

İşte Kahraman Babam dizisinin 7.Bölüm tek parça linki…

Kahraman Babam dizisi konusu nedir?

Dram ve aksiyonu bir araya getiren hikayesiyle dikkat çeken 'Kahraman Babam' bir baba kızın duygu yüklü hikayesini ekranlara getiriyor. Öte yandan kahraman itfaiyecilerin zorlu mücadelelerini de ele alıyor.

Kahraman Babam dizisi oyuncuları kimdir?

'Kahraman Babam'ın oyuncu kadrosunda; Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Toprak Sağlam, Sümeyye Aydoğan, Ebrar Alya Demirbilek, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Efekan Can, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Hakan Altıner, Gamze Demirbilek, Yaşar Aydınlıoğlu, Mehmet Mehmetof, Kağan Uluca ve Tuğçe Karabayır gibi birçok önemli isim yer alıyor.