Kalp Yarası 16. Bölüm full izle

Kalp Yarası 16. Bölümü ATV ekranlarında yayınlandı. Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin'in başrollerini paylaştığı Kalp Yarası son bölüm tek parça olarak internete yüklendi. İşte, Kalp Yarası 18 Ekim 2021 tarihinde yayınlanan Kalp Yarası 16. Bölüm…

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Kalp Yarası dizisinin 16. Bölümü tek parça olarak yayınlandı. Kalp Yarası 16.Bölümde: Kazadan sağ salim kurtulan Ayşe ve Ferit, yaşadıkları büyük şokun etkisiyle yakınlaşır ancak bu olay boşanma planlarını etkilemez. Ferit'i geri kazanmak için hafıza kaybı yaşadığı yalanını devam ettiren Hande asla anne olamayacağını öğrenince bir şok daha yaşar. Kızının oyunlarına alet olmak istemeyen Zümrüt ise kızını düştüğü girdaptan çıkarmak için savaş verir.

Adnan'ın öz babası olduğunu öğrendikten sonra Sancakzadeler'i yok etmeye ant içen Yaman, Bahtiyar'la iş birliği yaparak Hüseyin'i de oyununa dahil eder. Yaman'ın oyununda piyon olan Saadet ise Adnan'a yakınlaşma çabası içindedir. Bu durum Azade'nin gözünden kaçmaz ve Adnan ve Azade'nin arasındaki buzlar bir türlü erimez. Diğer yandan Baha'yı öldürdüğünü itiraf eden katilin peşine düşen Ayşe ve Ferit'in ulaştığı gerçek ikiliyi tekrar başladıkları noktaya getirir. Art arda yaşadığı bayılmaların sebebini öğrenmek için doktora giden Ayşe aldığı haberle büyük bir şok yaşar. İşte Kalp Yarası dizisinin 16. bölüm tek parça linki…

Kalp Yarası 15. Bölümde ne oldu?

Kalp Yarası 15. bölümde; Herkes tarafından reddedilen ve yapayalnız kalan Hande çektiği intihar videosunu Ferit ve Ayşe'ye gönderir. Boşanmanın sancılarını yaşayan Ayşe ve Ferit, Hande'yi kurtarır. Hande'nin bu hamlesi ortalığı karıştırırken, Ayşe ve Ferit'in aşkları bir kez daha sorgulanır.Azade oğlu için hayatından vazgeçmeyi göze alan Hande'nin gelini olması hayalinden vazgeçmemiştir. Ancak bunun gerçekleşmesi için Ferit'in Ayşe'den vazgeçmesi gerekmektedir.

Kızının intihar teşebbüsü ile sarsılan Zümrüt, Hüseyin'in masum bir insanı öldürüp iftira atmasının bedelini kızının ödediğini düşünür ve bir karar alır. Bu kararı uygulamak, Zümrüt için hiç de kolay olmayacaktır.Tüm bunlar yaşanırken hapisten yeni çıkan ve Antakya'da tek başına ayakta kalma mücadelesi veren Ayşe, Ferit'ten ayrılabilmek için hem kendi yüreğiyle hem de Ferit'le mücadele etmek zorunda kalır. Ferit'in Ayşe'yi geri kazanmak için verdiği mücadele ise Hande'nin intihar teşebbüsü nedeniyle iyice zora girmiştir.

Kalp Yarası 16. Bölüm izle

Kalp Yarası 16. Bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Kalp Yarası dizisinin konusu nedir?

Kalp Yarası dizisinde ‘Antakya’nın iki köklü ailesinin bitmek bilmeyen çatışmasının tam ortasına hayatlarını değiştiren tertemiz aşklarını koyan Ferit ve Ayşe’nin yaşadıkları’ konu edinir. Kalp Yarası dizisinin genel hikayesinde Tomris Giritlioğlu’nun imzası var.

Kalp Yarası dizisi oyuncuları kimdir?

  • Gökhan Alkan-Ferit Sancakzade
  • Yağmur Tanrısevsin-Ayşe Yılmaz
  • Merve Çağıran-Hande Varoğlu
  • Toprak Can Adıgüzel-Yaman Öztürk
  • Şenay Gürler-Azade Sancakzade
  • Mahir Günşiray-Adnan Sancakzade
  • Meltem Gülenç-Zümrüt Varoğlu
  • Rıza Akın-Hüseyin Varoğlu