Nilay Deniz bomba diziyle seyirciyi ekranlara kilitleyecek!

Görüntü yönetmeni eşi Erçin Karabulut ile boşanma kararı alan Çatı Katı Aşk dizisinin yıldız ismi ünlü oyuncu Nilay Deniz'in yeni adresi belli oldu.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: Birsen Altuntaş - tv100

Kanal D ekranlarında yayımlanan Çatı Katı Aşk dizisindeki başarılı performansı ile adından sıkça bahsettiren genç oyuncu Nilay Deniz, bomba bir diziyle ekranlara dönüyor.

27 yaşındaki Nilay Deniz,  Show TV'nin merakla beklenen bomba dizisi Kırmızı Kamyon ile ekranlara muhteşem bir dönüş yapacak.

Güzel oyuncu Nilay Deniz, Ramo dizisinden ayrılan yakışıklı oyuncu Görkem Sevindik ile başrollerini paylaşacağı Kırmızı Kamyon dizisinde, Yonca karakteri ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 

3 yıllık eşi görüntü yönetmeni Erçin Karabulut'tan boşanma kararı alan 27 yaşındaki ünlü oyuncu Nilay Deniz, Show TV'nin 10. Ev imzalı yapımıyla izleyiciyi ekran başına kilitleyecek.

Öte yandan güzel oyuncu 3 yıl önce görüntü yönetmeni Erçin Karabulut'la evlenmişti. Fikir ayrılığı yaşayan çift evlerini ayırdı.

Eşinin soyadını ve beraber mutlu günlerde çektikleri video ile fotoğrafları da silen Nilay Deniz boşanmanın ardından hayatına yeni bir sayfa açmaya hazırlanıyor.