Camdaki Kız dizisine damga vuran sahne! İşte sezon finalinin ayrıntıları...

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan Kanal D ekranlarında yayımlanan Camdaki Kız dizisinin sezon finali bölümüne Burcu Biricik ve Hande Ataizi'nin sahneleri damga vurdu. İşte Camdaki Kız dizisinin sezon finalinin ayrıntıları...

Google Haberlere Abone ol

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı Camdaki Kız, 10 Haziran Perşembe akşamı sezon finaliyle izleyici karşısına çıktı. Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun paylaştığı dizide; Sedat’ın Cana ile düğün gecesinde birlikte olması, bunu fark eden Feride’nin Cana’ya haddini bildirmesi dikkat çekti.

'Camdaki Kız' son bölümde; Cana’nın söylediklerinden sonra kızının mutluluğu için susan Feride, farklı bir tavır takınarak her şeyin sorunsuz ilerlemesi için bir adım attı.

Hatta Feride Hanım, aynı gece Muzaffer’i çağırarak Nalan’ı ona emanet etti.

Ardından aile arasındaki kına gecesinden haberdar olan Cana ise sürpriz bir konuk olarak yalıya gitti. Bu arada erkekler de kendi aralarında eğlendi.

Muzo’nun kardeşini Nalan’ı üzmemesi konusunda uyarması ve geçmişte ikisinin de hayatına girmiş bir kadını hatırlatması dikkatlerden kaçmadı.

Düğün sabahı evde hazırlanan Nalan, duş aldıktan sonra korse giymedi. Annesine bunu soran Nalan, “O artık görevini tamamladı” cevabını aldı.

Bekaret korsesi olarak nitelendiren korsenin çıkması seyirciyi sevindirdi. Korse sahnesi önceki bölümlerde tepkilere neden olmuştu. 

 Kendini bir hayli kötü hisseden Nalan, erkek tarafının gelmesiyle bahçeye çıktı.

Oteldeki hazırlıklar sırasında annesinin yıllardır söyledikleri kafasında dönen Nalan, bir hayli stres olurken Cana da Sedat’a bir kez daha vedalaşmayı teklif etti.

Sonrasında Nalan’ın odasına giden Cana, ona Sedat’ın kendisine aldığı bilekliğin aynısını “Artık ortak bir şeyimiz daha var” diyerek hediye etti. Tam bu sırada Sedat, Selen, Muzo ve Levent odaya geldi.

Çiçek krizi nedeniyle yalnız kalan Nalan ve Muzo arasındaki diyalog herkesi heyecanlandırdı. 

Çünkü Muzaffer, Nalan’ın da kendisini sevdiğini itiraf ettiğini hayal etti.

Nalan ise evlendikten sonra kendisini yalnız hissetmeyecekse Muzaffer sayesinde olacağını dile getirdi.

Düğünün ardından Nalan, yakın arkadaşı Billur ile odasına çıkarken; ortadan kaybolan Sedat, Cana ile birlikteydi.

İkilinin tuvalette yaptığı kaçamağı duyan Gülcihan Hanım’ın ise başından aşağıya kaynar sular döküldü.

Hemen hemen aynı dakikalarda tuvalete giden Nalan'ın annesi, Cana ile Sedat’ı yan yana görünce olanlar oldu.

 Asansör beklerken Cana’nın saçına yapışan Feride, kendisinin kimseye benzemediğini Sedat ile ikisini ayıracağını “Seni fazla serbest bırakmışlar. Ben sana öğreteceğim namusu” sözleriyle dile getirdi.

Cana’dan sonra Nalan’ın yanına giden Sedat ise aceleci tavırlarıyla Nalan’ı korkuttu.

Soluğu annesinin kapısında alan Nalan, korktuğunu ve burada kalmak istediğini ifade etti.

Nalan’ı geri çeviren Feride ise onun artık Koroğlu soyadını aldığını ve yeni bir ailesi olduğunu belirtti.

Feride, Nalan'a “Yüzündeki çaresizliği sil ve kocanın yanına dön” dedi.

Gözyaşlarıyla korktuğunu söyleyen ve kapının önünde ağlayan Nalan’ı duyan Feride ona üzülürken; Nalan’ın çaresizliğini gören Hayri de onun omzuna şal bıraktı.

Böylece merakla beklenen Hayri de hikayeye dahil oldu. Hayri’nin gelişi ve Feride’nin Cana’ya haddini bildirmesi sosyal medyada gündem oldu.